Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
98 okuma
Eylülmls Rüya kategorisinde Karabasan (688 puan)  
Rüyamda eski erkek arkadaşımın geldiğini gördüm normalde bekliyordum gelmesini gerçek hayatta bugün gelecekti akşam rüyamdaydı bir evdeyiz koltuklar var koltuklarda göz gezdiriyor um karşıdan nerde diye siyah çantasını gördüm bir baktım karşımda ama umursamazdı bana karşı  daha sonra biri çikolatadan bahsetti sanki rüyada çikolatayla ilgili ikimizin anısıda varmış ta çikolata deyince benim aklıma anı geldi sonra ordan ayrıldım ortaokulumdaydım merdivenlerden aşağı iniyorum tanıdığım büyü şifa veren bir kadın var normal hayatta o kadını gördüm ben merdivenden inerken bana seslendi ve elinde birşey vardı hani çok küçük ağaç çalışarı ve ortasında bezle bağlamıştı bana dedi ki al bunu kullan büyülü gibi birşey Di 10 gün sonra evleneceksin dedi bende aldım ama yapmayacaktım çünkü kendi içimde Allah nasip ederse olur neden büyüye olsun ki bu işler diye içimden söyleniyordum ama aldım onu ama kadın sert bakıyordu bana  gitmeden kulağıma dedi ki o çikolata deyince senin hatırladığın şeyi hatırlamadı dedi bana gözleri içi siyahtı daha sonra başka biryerde buldum kendimi kuzenime anlatmaya çalışıyorum bu olayı ama tam başlıyorum biri geliyor ve bu olayı ona anlatamadım bir türlü ona kuzenimin ablası hamile ama annesinin elinde erkek bir çocuk vardı güzel de giydirmişlerdi ama ev çok kalabalıktı erkek çocuk ise yengem eliyle ayakta durmasını sağlıyordu ama evin neden bu kadar kalabalık diye kendime söyledim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Bu rüyada geçmişte olan bir şeye işaret var. Bu ne olabilir bulmak gerekiyor. Biraz ilişkilerini de etkileyen bir durum sanki. Büyü de diyebiliriz ama birinin yaptığı bir büyü değil de sanki senin kendi kendine yaptığın bir büyü gibi. Belki de onu bozmalısın artık. Kendine verdiğin sözleri düşün derim. Bazı konularda asla yapmayacağım dediğin şeylere göz at.
Eylülmls Karabasan (688 puan)  
Kendi kendime nasıl büyü yapabilirim ki
Eylülmls Karabasan (688 puan)  
Nasıl sözler oluyor bunlar

İlgili rüyalar

+7 oy
1 yorum 103 okuma
+4 oy
1 yorum 88 okuma
Melek55 5 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Melek55 Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 183 okuma
Mine Kızılaslan 29 Kasım 2020 Rüya kategorisinde Mine Kızılaslan Rüya Tabircisi (6.3k puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 153 okuma
+10 oy
4 yorum 273 okuma
+4 oy
2 yorum 119 okuma
Adem6734 24 Ocak İstihare kategorisinde Adem6734 Karabasan (600 puan)   yazdı
+10 oy
5 yorum 219 okuma
+2 oy
1 yorum 64 okuma
+6 oy
2 yorum 361 okuma
İrem e 13 Ekim 2019 Rüya kategorisinde İrem e Rüyazede (1.1k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.4k düş-ünce

7.8k üye

300 Aktif
1 Üye ve 299 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12469
Dün : 20662
Toplam : 39791081
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...