Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+11 oy
186 okuma
Şule60 İstihare kategorisinde Rüyazede (1.7k puan)  
Sevdiğim kişi için istihareye yattım İstiharemde iki rüya gördüm birincisinde arkadaşımın evlendiğini çeyizlik hazırlıklarının yapıldığını gördüm ardından burda da kendi okuduğum kuran kursumda oluyorum ders odamızdayız karşımda hocamız  bana diyor ki şu süngerleri al yere yatır çocukların üstüne düşer minderlerin rengi dikkatimi çekti hocamızın oturduğu minder beyaz diğer duvara dayalı olanların hepsi yeşil sadece biri kırmızı Gül desenli ben kapıyı açıp diğer safhane namaz kıldığımız yere geçtim kurs boş  talebeler bahçede tam camın karşısından bizim incir ağacının yeşil yaprakları içeri girmiş kursun kapıları beyaz dolaplar beyaz masalar yeşil odanın bir köşesinde oturan arkadaşım namaz kıldın mı diye soruyor bende evet şimdi öğle namazına durucam diyorum elimde bir telefon beliriyor ve ondan gelen hayırlı bir mesaj alıcakmışım gibi bekliyorum ekranının beyaz ışığını görüyorum sonra seccademi serip namaz kılmaya kalkıyorum Bu kadar uyanınca kendimi mutlu hissettim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+8 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.1m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
İstihare konusunda uzman değilim ama yeşilin de beyazın da olumlu renkler olduğunu biliyorum. Ayrıca rüyandaki duyguya da bakarsak sen bu kişiyi baya istiyor ve iyi düşünüyorsun. Yine de bu konuda bilgili kişiler de yorum yaparsa iyi olur, bana sorarsan hayırlı görünüyor.
+5 oy
Şule60 Rüyazede (1.7k puan)  
Cevapalarsanız ona göre hareket edicem lütfen görüşleriniz önemli çevrem yok yorumlatabileceğim buraya yazmak istedim .
+3 oy
 
Meryem istihareye yattım gördüğüm rüya şöyle
Uzak bir dağ başındayım sanki kutuplar soğuk bir yer orada bir mürşit varmış onunla sohbet ediyorum elimde büyüğe yakın bir çamaşır leğeni leğen siyah sanki  içinde bir su o suyu ona götürmüşüm su temiz ve berrak mürşit suyu görünce memnun oldu buraya kadar hiç bu kadar temiz ve bu kadar çok getireni olmadı birde yürüyerek geldin dedi içimden dedim ki nasıl getirmez insanlar acaba diye geçirdim.Az sonra oraya bir otobüs dolusu adam geldi hepsinin elinde leğen de su kimisi tekerlekli sandalyede kimisi hasta kimisi genç kimisi ihtiyar.Hepsinin ellerinde çeşitli ebatlarda su var.Kimisinin suyu kirli bulanık kimisinin suyu legenin dibinde az bir şey ama hepsinin ki soğuktan donmuş ama garip şekillerde donmuş. O mürşit hepsinin leğenine baktı ve hepsine senin suyun şöyle diye söyledi.Adamlar hepsi mahçup oluyordu.Diyorlarda yol çok zahmetliydi ve çok soğuktu getiremeyiz diye küçük leğenlere koyduk sularımızı o da gelene kadar ya döküldü arabanın hareketinden yada soğuktan şekilli şekilli dondu diye mazeret bildiriyorlardı.Ben de hayretle ve birazda tiksinerek mürşidin yanında suların haline bakıyorum.Mürşit bakın bu keğendeki suyu getiren yürüyerek geldi buraya ama görüyormusunuz leğeni hem büyük hem de hiç dökülmemiş tertemiz ve hiç donmamış diye benim legendeki suyu işaret etti.Bu sefer adamlar biraz daha mahcup oldular ama bu sefer başka mazeret bildirmeye başladılar.Kimisi tekerlekli sandalyede geldiğini kimisi hasta olduğunu söylüyordu.
+3 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (214k puan)  
Oy vererek puan toplayıp rüya yaz bölümüne yazabilirsiniz,her yere yazdınız umarım yorumlanır. Üye olmanız taktirde daha kolay olacaktır. Sevgiler...
0 oy
Ssena önce Karabasan (281 puan)  
merhaba rüya yorumcusu değilim lakin istiharede yeşil ve beyaz renk görmenin iyi olduğunu biliyorum rabbim hayırlara vesile kılsın inşallah :)

İlgili rüyalar

+11 oy
2 yorum 878 okuma
+14 oy
3 yorum 177 okuma
0 oy
2 yorum 15 okuma
Hamza budak 4 gün önce İstihare kategorisinde Hamza budak Karabasan (0 puan)   yazdı
+14 oy
4 yorum 184 okuma
Ela 11 Haziran 2019 İstihare kategorisinde Ela Rüya Tabircisi (7.0k puan)   yazdı
+10 oy
1 yorum 74 okuma
Kirkio 31 Mart 2020 İstihare kategorisinde Kirkio Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+11 oy
1 yorum 78 okuma
Ela 11 Haziran 2019 İstihare kategorisinde Ela Rüya Tabircisi (7.0k puan)   yazdı
+11 oy
3 yorum 154 okuma
9 Mayıs 2019 İstihare kategorisinde Dilek   1 12 21 yazdı
+12 oy
2 yorum 147 okuma
sonsuz 17 Nisan 2019 İstihare kategorisinde sonsuz Rüya Bilgesi (114k puan)   yazdı
+7 oy
6 yorum 106 okuma
+3 oy
3 yorum 55 okuma
Newbahar 25 Temmuz İstihare kategorisinde Newbahar Rüya Yorumcusu (17.5k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.0k rüya

160k yorum

19.5k düş-ünce

6.9k üye

454 Aktif
2 Üye ve 452 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 15398
Dün : 34104
Toplam : 30025345
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...