Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
104 okuma
Aries_libra_ Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (216k puan)  
Rüyamda hamile bir kadının karnına dokunuyordum karnı kocamandı elim küçücük kalıyordu karnına dokunduğumda.Bebeğin hareketini,ellerini ve kafasına dokunduğumu hatırlıyorum anne karnında çok güzel bir histi.Bebek o kadar hareket ediyordu ki anne karnından kafasını görüyordum ama kafasıyla ittiği için.
Birde deniz kenarında sapsarı kısa saçlı,boynuna geliyordu saçları ve dümdüzdü,mavi gözlü beyaz tenli bir kız çocuk vardı ama 10 yaşında kadar vardı çok küçük değildi.Denizin kenarında ben bacaklarımı açıp kız çocuğunu da önüme otutturuyordum düşmesin arkasında duruyum diye.Kucağıma alıyordum dalgalar sakince gelirken ayaklarını sokuyordum.Eğlendiriyordum onu.Ama konuşmadı hiç sesli de gülmedi sadece tebessüm ettiğini hatırlıyorum.Birde denizin kenarında karşıma geçti gülerek bana uzun uzun baktı hiçbir şey demedi ve çok yakından baktı gözleri masmavi benimki gibiydi.Kız çocuğu konuşmadı ama beni sevdiğini hissediyordum bana tebessüm etmesinden bakmasından rüyada içim sıcacıktı.Kız çocuğunu gerçekte hiç gördüğüm biri değil, tanımıyorum.
Çok güzel bir rüyaydı,yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim. :))

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+5 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (330k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
sevgili okurum , dünyevi hayatta karar vermen  ve gerçekliğe dönmen konusunda rüyan uyarıyor , karasızlıkların gece boyunca rüyana simgesel olarak yansıyor ,hane içeresinde değişiklik yapmanı tavsiye ediyorum , odana yeni eşyalar almanı tavsiye ediyorum her insanın aura renkleri vardır , enerjini ve rengini değiştirmek sana ruhen iyi gelecek , rüyalarında çıkan deniz simgeleri  ve kız çocukları  günlük yaşantında körü körüne yıkılmaz düşüncelerin olabilir , ve asıl rüyaları görmene engel olan blokajlar olabilir , yaşınada bağlı rüyalar da olabilir ,çünkü hilekar simgeler var ,rüya görürken uyuyorsun , bu sözüm absürt kaça bilir ama anlamı var ,ve artık patlamaya yakın düşüncelerin var , ruh halinin değişimi söz konusu olabilir ,hamile kadını ve dalgalar , çevresel faktörlere yoruyorum ,her rüyanda güzel hissetmen ve güzel hislerle uyanman harika , ama rüyan zihnin aslı gibi ,kurgusal bu rüyanı da psikolojik açıdan değerlendiriyorum değerli okuyucum ,ama inanıyorum ki rüyaların haberci rüyalar olarak değişecek ve netleşecek :)
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (330k puan)  
bu yorumumu senin iyiliğin için yazıyorum , yanlış anlamanı istemem .
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (216k puan)  
Tabiki yanlış anlamadım yorumlarınız benim için çok kıymetli,çok teşekkür ederim :))
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (216k puan)  
İnşallah değişir bekleyelim bakalim zaten hemen burda alıyorum soluğu :))
+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (330k puan)  
rica ederim , bu ay ki rüyaların değil ama diğer ayki rüyalarının değişeceğine inanıyorum ve bekliyor olacağım :)

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 54 okuma
+5 oy
5 yorum 70 okuma
+3 oy
2 yorum 47 okuma
Hayal koçyiğit 3 Temmuz Tabir kategorisinde Hayal koçyiğit Karabasan (52 puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 43 okuma
Esma 31 Mart 2020 Rüya kategorisinde Esma Rüyakar (3.0k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 78 okuma
özsoo 10 Şubat 2020 Rüya kategorisinde özsoo Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 54 okuma
+6 oy
1 yorum 192 okuma
+6 oy
3 yorum 88 okuma
mystique 5 Aralık 2020 Rüya kategorisinde mystique Rüyakar (2.4k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.3k rüya

161k yorum

20.1k düş-ünce

7.1k üye

517 Aktif
6 Üye ve 511 misafir
Bugün : 17718
Dün : 26954
Toplam : 31299765
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...