Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+24 oy
136 okuma
~Angel~ İstihare kategorisinde Rüyakar (3.0k puan)  
Ben onla ilişkimiz başlıcak mı diye istihareye yattım. Yatılmaz diyolar onun için ama ben yinede şansımı deniyorum :d Neyse rüyama geçelim rüyamda elimde telefonum vardı whatsapptaydım. Yatağımda oturuyorum ve başımı telefonuma doğru eğmişim. Üstten bi kişiden ya da bi gruptan bana mesaj gelmiş ama mesaja tıklamadım sonra biraz aşağıya indim o mesaj atmış çok şaşırdım ve sevindim yine mesajı açmadan çok kısa bir süre şaşkınlıktan mesaja bakakaldım. Tam attığı mesajı hatırlayamasam da ilk kelimesi s ile başlıyordu "sağol," gibi bişeydi virgülden sonrasını hiç hatırlamıyorum. Attığı mesaja tıklamıyorum bu ara bakıyorum şaşkın bi şekilde...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+12 oy
Karga Rüya Bilgesi (929k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Bu kişi ile ilişkin başlayacak mı bu rüyadan çıkarmak zor ama iletişimin başlayacak veya güçlenecek gibi duruyor. Ve bir konuda sana minnet duyacak, ona destek olduğun bir konu olabilir bu veya olacağın bir konu. Sağol demesi güzel. Ama sanırım sen yine utanıp biraz naza çekeceksin kendini ve o da bu durumdan biraz sürünecek gibi görünüyor.
~Angel~ Rüyakar (3.0k puan)  
Yorumladığınız için çok teşekkür ederim :)
Selen Ergün Rüyakar (2.6k puan)  
Rica ederim :))
+7 oy
Selen Ergün Rüyakar (2.6k puan)  
Bence sen bilinç altında olmasını istediğin şeyi düşünerek yattın ve onunla ilgili birşey gördün çünkü istihare Allaha bir konu hakkında akıl danışmak doğru yanlış olduğunu sormaktır. Evlilikte veya benim için hayırlı mı gibi yatılması daha doğru olur.
~Angel~ Rüyakar (3.0k puan)  
Düşünceniz için teşekkür ederim :)
+11 oy
SAMİGALAKSİ Rüya Tabircisi (9.1k puan)  
Bende önceden sürekli mesaj atığını rüyamda görürdüm. Hatta konuşurduk baya. uyanınca ne yazmış diye bakardım sonra rüya diye üzülür kalırdım. zihnimizi nasıl yönlendirirsek o şekilde yanaşıyor bize

İlgili rüyalar

+7 oy
2 yorum 56 okuma
+3 oy
1 yorum 41 okuma
+6 oy
3 yorum 68 okuma
+6 oy
3 yorum 86 okuma
+11 oy
12 yorum 111 okuma
+6 oy
4 yorum 82 okuma
+4 oy
1 yorum 52 okuma
Melekk1 6 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Melekk1 Rüyazede (1.2k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.6k rüya

158k yorum

19.5k düş-ünce

6.6k üye

556 Aktif
4 Üye ve 552 misafir
Bugün : 10787
Dün : 26327
Toplam : 27940054
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...