Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+14 oy
125 okuma
dimit Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (11.0k puan)  
Rüyamda şu sıralar arkadaşça konuştuğum ama ara sıra duygularıma engel olamadığım birini gördüm. Yani aslında arkadaşız çok iyi anlaşıyoruz birlikte fakat onunla duygusal bir ilişki kuramam, bu konuda benim için bir takım engeller var ve şu an iyi birer arkadaşız. Rüyamda ise onunla çok ferah ama küçük bir odadaydık, tek tarafı pembemsi duvar rengi hatırlıyorum. Pastel tonlardaydı diğer duvarlarda. Kapı beyazdı. Biz ise yanyana yatakta oturup duvara yaslanmış konuşuyorduk gülerek. Yaslandığımız duvarda beyazdı. Daha sonra kapı açıldı içeriye, tekerlikli bir masayla tavana kadar boyu olan tepsiler geldi üst üste. Sandviçti hepsi, çok güzel gözüküyordu ve hepsi aynıydı, ben bir tanesini alıp yemeye başladım, o yemedi, ben ise ona içinde malzemelerle birlikte çiğ somon da olduğunu söyledim, yani çiğliği hoşuma gitmedi manasında. O da ne olacak yesene dedi, ben de ona ama somon dilimi çok kalın mide bulandırıcı değil mi dedim, o da haklısın dedi güldü. Sonra sandviçim bitince ellerimi yıkayamadan beni omzumdan tuttu ve duvara yaslayıp boylarımızı ölçmeye çalıştı yüz yüze, rüyamda birden heyecanlandım, ben kambur durduğumdan anlayamadım nolduğunu ilk. Sonra bir daha geldi yine beni duvara yaslayıp boy farkımızı ölçemeye çalıştı, bu sefer dik durdum o da dik durdu, boylarımız nereeyse aynıydı, ayaklarını kaldırıp benden uzun olmaya çalıştı, sonra ben nedense birden yere çöktüm, sonra o da yere çöktü bana sarılmaya çalıştı. Ben gülerek ittirirken salyam koluna aktı :D O da gülmeye başladı, sonra benim dengem şaştı ve kollarının arasına düştüm ellerim de pisti, kolu hep kir oldu ama güldü. Sonra omzumdan kaldırıp yanağımdan öptü, gerçek gibi hissettim. Sonra rüyamda onu gidip dudağından öptüğümü hayal ettim ona bakıp ama yapmadım. Ama gerçek gibiydi rüya, uayndığımdan beri etkisinden çıkamadım.  Bunu tam uyanmadan önce görmüştüm. Bu kadardı teşekkürler. :')
dimit Rüya Tabircisi (11.0k puan)  
yardımcı olur musunuz :')

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+1 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Renklere ve rüyaya bakarsak baya olumlu her şey... Neden sevgili olamıyorsunuz merak ettim. Sanki enerji uyumu var gibi görünüyor. Bilinçaltın da onaylıyor sanki o kişiyi. Biraz inceleyelim durumu birlikte. Ama düşünc değil de yorum olarak yaz, bu konuyu.
+1 oy
dimit Rüya Tabircisi (11.0k puan)  
Öncelikle yorum için teşekkür ederim :")
Bu iş olmaz dememin sebebi ilk olarak unutamadığım bir insan var, aklımdan çıkmıyor ve kendisini en son aylaaar önce gördüm... Diğer sebebi ise bu rüyamdaki kişinin ilk önce arkadaşımla ilgilendi gibi oldu sonra benimle çok iyi anlaştığını fark etti. Fakat bu durum benim midemi bulandırıyor, ama kendimi de istemsiz ona çekilirken buluyorum yani iyi vakit geçirdiğimden. Ama olmaz işte, sanırım rüyadaki çiğ balığın sebebi belli oldu :D Keşke ben de rüya yorumlayabilsem :")
dimit Rüya Tabircisi (11.0k puan)  
Çok teşekkürler :") O zaman ben de arada rüyalara düşüncemi eklerim :")
0 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
Bence  gayet iyisin rüya yorumlama konusunda. Evet çiğ balık işin çiğ kaldığını ve mide bulandırdığını gösteriyor.

İlgili rüyalar

+15 oy
3 yorum 106 okuma
Brlklc 26 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Brlklc Rüyakar (2.7k puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 105 okuma
Brlklc 26 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Brlklc Rüyakar (2.7k puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 83 okuma
Esra A. 4 Nisan 2020 Tabir kategorisinde Esra A. Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 115 okuma
dimit 12 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (11.0k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 155 okuma
+7 oy
2 yorum 80 okuma
yok 14 Kasım 2019 Rüya kategorisinde yok Rüya Yorumcusu (12.3k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 114 okuma
Oğuzhan10 4 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Oğuzhan10 Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+8 oy
5 yorum 149 okuma
+11 oy
3 yorum 205 okuma
Zeyzey 12 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Zeyzey Rüyakar (2.3k puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 81 okuma
15 Haziran 2019 Rüya kategorisinde misafir   38 138 278 yazdı
+5 oy
1 yorum 65 okuma
ruyacıı 17 Aralık 2020 Rüya kategorisinde ruyacıı Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 94 okuma
Eyja 17 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüya Tabircisi (8.9k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.3k düş-ünce

7.7k üye

159 Aktif
2 Üye ve 157 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 22910
Dün : 27555
Toplam : 38348566
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...