Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+14 oy
39 okuma
Hope Rüya kategorisinde Rüyakar (2.5k puan)  
Rüyamda evde tektim. Annem ve kızkardeşim birlikte bir yere gitmişti, galiba anneannemde onlarlaydı. Ben evde olduğum için biraz mutsuz hissediyordum. Mutfakta bir şeyler yapıyordum. Ben mutfaktayken babam eve geldi. Sarhoştu. Daha sonra yanıma gelip yere düştü. Kaldırmaya çalıştım ama kaldıramadım. O yerdeyken mutfakta işime devam etmek istedim ama geçecek yer kalmamıştı. Daha sonra bana; halandan özür dileyeceksin dedi. Bende ölürümde özür dilemem ben bir şey yapmadım dedim. Israr etti dileyeceksin diye, sarhoştu ve bağırıyordu. Ondan korkmuştum. Neden dileyecekmişim diye sordum. Ben öyle istiyorum, dileyeceksin dedi. Normaldede inatçı bir yapım olduğu için ne yaparsan yap dilemeyeceğim dedim. Daha sonra sen böyle yaparsan benden çok dayak yersin gibi bir şey söyledi. Bende hem korkmuş hemde kızgın şekilde ondan kurtulmak için bahçeye indim. (Annemle, kardeşimede beni evde bıraktıkları için kızgındım) Bahçede, halam, babaannem ve bir komşumuz vardı. Halam, toprağın üzerinde bir şeyler yapıyordu. Daha sonra babaannem beni gördü. Bende; siz babama benimle ilgili bir şey mi söylediniz, halandan özür dileyeceksin diyor dedim. Bu arada ağlıyordum. Babanem yanıma geldi. Bu arada bende babaannemin evine girmiştim. Babaannem şefkatli bir şekilde sen neden ağlıyorsun anlat dedi. Bu arada komşumuz bana bakıyordu. Onun yanında ağladığım için biraz çekindim ama sonra umursamamaya karar verdim. Daha sonra babamın sinirle geldiğini hatırlıyorum ve uyandım. Bu arada komşumuz rüyamda oldukça bakımlıydı. Saçlarını falan yaptırmıştı. (Normalde komşumuzun, içten pazarlıklı ve dedikoducu biri olduğunu düşünürüm. Belki rüyamda onu görmemde bir etkisi vardır.)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Karga Rüya Bilgesi (889k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Sanki bu rüyanda akraba içi bazı sıkıntılı durumlaırn yansımaları olmuş. Bir husumet bir kavga durumları var mı böyle aile içinde falan. Belki babanın taraf tuttuğunu ve yansız olmadığını düşünüyor da oalblirsin. Halanla aran gerçekten nasıl bilmek lazım bu rüyayı yorumlayabilmek için. Gerçek hayatta sana haksızlık yaptı mı, veya seni incitti mi? Bundan dolayı tetiklenmiş olabilir. Veya babanın baskısı biri olması gibi bir etken olabilir.
Hope Rüyakar (2.5k puan)  
yorumladığınız için teşekkürler:))

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 43 okuma
+8 oy
3 yorum 75 okuma
Hope 11 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyakar (2.5k puan)   yazdı
+15 oy
101 yorum 10.4k okuma
mustafaharputi 3 Ekim 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.3m puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 1.4k okuma
Hope 4 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyakar (2.5k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 98 okuma
dimit 12 Ekim 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (3.8k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 700 okuma
31 Mart 2018 Rüya kategorisinde Yağmur Damla   yazdı
+11 oy
1 yorum 64 okuma
+8 oy
1 yorum 49 okuma
tubiko81 15 Haziran 2020 Rüya kategorisinde tubiko81 Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+8 oy
3 yorum 104 okuma
+3 oy
2 yorum 104 okuma
Sdf123 4 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Sdf123 Karabasan (822 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 32 okuma
Arşiv 30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Uzman Yorumcu (26.5k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...