Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+30 oy
129 okuma
~Angel~ İstihare kategorisinde Rüyakar (3.5k puan)  
Gece yatmadan önce istihareye yattım. Hoşlandığım kişi ile ilişkimiz başlıcak mı diye niyet ettim ve yattım. Rüyamda da şunları gördüm. Yanımda kız arkadaşım vardı. Yürüyorduk öyle ve akşamdı kararmıştı hava soluma baktım ve o ordan geliyordu. Tişörtü ve pantalonu açık mavi idi. Ve gözlük kullanmıyo normalde ama siyah gözlük takıyordu. Benim üstüm ve altım da açık maviydi ve saçıma siyah gözlük takmıştım. Hoşlandığım kişiye baktığımda başını eğdi ve arkadaşım onun gözlüğünü görüp güzel tarzında bişey söyledi. Bende wow dedim uzatıp. Ve bana baktı utanarak ve gülümseyerek benim ellerim cebimdeydi ve sonra başını önüne çevirdi başını daha dikleştirdi ve gülümsemeye başladı. Hoşlandığım kişinin sağ tarafında ise bi kişi vardı. Ama gölge gibiydi simsiyahtı ve erkek sülietindeydi. Hoşlandığım kişinin soluna  geçtik arkadaşımla ama arkadaşım benim gerimdeydi arkadaşımı da gölge gibi gördüm hoşlandığım kişinin yanına geçtiğimde. Onun yanına geçerkende ona bakıyodum hiç başımı başka yere çevirmedim. O ise gülümsüyordu.Yanına geçtiğimde biraz onu izledim. Başı biraz eğikti ama gülümsüyordu. Sonra birden kendimi uzaklaşırken gördüm. Uzarlaşırken bende gözlük kullanıyorum o da kullanıyor artık dedim içimden ve sevindim.Uzaklaştığımda arkadaşım normal haline döndü hoşlandığım kişi arkamdaydı ama uzaktı ve başını kaldırıp  kendine iyi bak dedi gülümseyerek bağırıp arkamdan . Bende arkama bakmadan sizde diye bağırdım duysun diye. Ve kendine iyi bak derken yürümüyordu olduğu yerde duruyordu. Sonra ben arkadaşımla parka gittik rengarenkti park ama hala akşamdı. Parka girmeden ben çok güzel diyordum. Ve parkın içine doğru bir adım attık ben etrafa bakarken yanımda arkadaşımı göremedim. Sonra rüyam bitti.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+9 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.1m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Normalde böyle hoşlantı durumları için istihareye yatılmaz. Ama rüyanın psikolojik yorumunu sorarsan duyguların güzel olumlu bir rüya. Fakat gözlük meselesi önemli. Bazı şeyleri daha iyi görmeniz daha iyi bakmanız gerektiğini söylüyor rüyan.
~Angel~ Rüyakar (3.5k puan)  
Tamam teşekkürler :)
+5 oy
~Angel~ Rüyakar (3.5k puan)  
Ve burdan bişey eklemek istiyorum bana arkamdan kendine iyi bak derken siyah gözlüğü yoktu ve benimde yok olmuştu.

İlgili rüyalar

+14 oy
2 yorum 88 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.1k rüya

160k yorum

19.7k düş-ünce

7.0k üye

510 Aktif
2 Üye ve 508 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 13971
Dün : 25220
Toplam : 30274340
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...