Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+24 oy
442 okuma
cemalettin5454 Rüya kategorisinde Rüyazede (1.0k puan)  
Rüyamda yan evde oturuyorduk ailecek küçük çocuklarda vardı hikaye gibi bir şeyler anlatmamı istediler ben Peygamber Efendimiz sav in kuşu ölen çocuğa taziyesini anlattım gözlerimiz doldu o ara kalktım yan eve geçtim evdeki sobanın üzerinde en az 20 tane simit diziliydi üst üste sonra telefona baktım akşam ezanına 6 dakika vardı bir içerideki odaya girdim pervane çalışıyordu kapattım. oradan ötesini hatırlayamıyorum yorumlarsanız sevinirim çok teşekkürler...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+3 oy
RuyAra Rüya Bilgesi (210k puan)  
Rüyada peygamberimizi görmek oldukça hayır getiren rüyalardan biridir. Bu rüyayı gören kişinin peygamber şefaati kazandığını söyleyen çok sayıda alim bulunmaktadır. Ayrıca rüyada peygamber görmek, kişinin manevi açıdan oldukça güçlü ve verimli bir döneme gireceği çevresindeki insanların hayır duasını kazanacağı da tabir edilmektedir. Bazı islam alimlerine göre ise bu rüya kişinin hayır yapmayı seven biri olduğu işlediği hayırların yoluna çıkacağı da tabir edilmektedir. Ayrıca bazı dini yorumculara göre ise bu rüya kişinin peygamber görmeyi istemesi nedeniyle görülen bir rüyadır.
Rüyada peygamber efendimizi görmek bu rüyayı gören kişi çok hayırlı bir kimsedir. Ve anne babasının yanında çok sayıda kişinin hayır duasını almıştır. Bazı alimlere göre ise bu rüya kişinin bazı hayırları yapması ve çevresinde yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım etmesi gerektiği anlamına gelmektedir. Ayrıca çok sayıda alime göre ise bu rüya kişinin kötü günleri atlattığına ve iyi günlerin yaklaştığına tabir edilmektedir.
Rüyada peygamber kılıcı görmek kötü insanlara karşı galip gelemeye haramdan uzak durmaya ve hayatı boyunca helal kazanmaya tabir edilmektedir. Ayrıca bu rüya kişinin yetim hakkı gözettiğine ve bu uğurda mücadele ettiğine de tabir olunmaktadır. Bazı alimlere göre ise bu rüya kişinin hayatında bazı haksızlıklara uğrayacağına ve bunlarla şerefi ile mücadele edeceğine bundan dolayı çevresinde saygıyla anılacağına tabir edilmektedir.
+3 oy
 
Selamün aleyküm ben ramazan ayında perşembe günü abdestli bir şekilde uyudum fakat uyumadan önce çok yürekten dua ederek Allahım rüyalarımı tabir edecek hiç kimsem yok o yüzden ap açık bir rüya göreyim bir işaret ver ki anlayayım diyerek uydum rüyamın içinde rüya gördüm kocaman çok güzel bir ışık vardı ışığın Peygamber efendimiz (sav) olduğunu hissediyordum ve yanına gidiyordum  bu dünyadan çok yoruldum yanınıza gelmek istiyorum beni ne zaman alacaksınız diye soruyordum ( ne zaman öleceğimi kast ederek ) ışığın içinden bir elin başımı okşadığını hissettim bana sabret 1 senen kaldı bu zamanını iyi değerlendir ( günahlarını telafi et sevap işle manasında ) bir sene sonra alacağız seni diyordu rüya içindeki rüyadan uyandım ve normal bir rüya gördüm telefoncuya gidiyordum ve telefonumu bırakıp ekranım bozuk yap diyordum adam da bana 1 saat sonra gel diyordu. Uyandım iftardan sonra film izlerken durduk yere ekranım grileşti ve dokunmatiği bozuldu telefoncuya gittim tıpkı rüyamdaki gibi bi saat sonra gel dedi. Tüm bunlara bakılırsa bi senelik ömrüm mü kaldı ?
Tellitoka Rüya Kurucu (81.0k puan)  
Haýir buna odaklanıp ölüm enerjisini kendine çekme sakın :)) ikinci gördügün kisim dejavu rüyası olmuş. Zaten rüyalarımızin hepsini hatırlasak aslında bir çok ruyamızin birebir çıktıginida farkederiz. Rüyada gördüğün mekanin yada olayın birebir yaşanmasıi çok normal ben devamli yaşarım bunu bir şey görürüm ayni sahne bir hafta sonra gerçekleşir çünkü rüya aleminde zaman kavramı yok. Peygamber efendimiz bazen bize uyarı için gözükür. Bence bu rüyanda sana bir uyarı var. Günah işlerken sanki yarın ölecekmissin gibi düşün vee günah işleme.. ben bu anlamı çıkardım. Ayrica oradaki 1 vakit bizde 10 yil olabilir 100 yıl olabilir.
+1 oy
Sonbahar rüzgarı Rüyazede (1.1k puan)  
Merhaba. Analiz değil ama söylemek istedim; çok huzur verici ve güzel bir rüya sanki hayattan bir kesinti gibi :)

İlgili rüyalar

+8 oy
2 yorum 122 okuma
Tuçe 13 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Tuçe Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 56 okuma
Uğur Şahin 12 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Uğur Şahin Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 94 okuma
EmreG 21 Mart 2020 Tabir kategorisinde EmreG Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+9 oy
3 yorum 158 okuma
+10 oy
11 yorum 801 okuma
Yaren1989 20 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Görüşmecisi (39.7k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 115 okuma
mustafaharputi 9 Haziran 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)   yazdı
+4 oy
4 yorum 94 okuma
18 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde esma   8 56 120 yazdı
+7 oy
3 yorum 100 okuma
+13 oy
9 yorum 126 okuma
+7 oy
1 yorum 639 okuma
Yaren1989 21 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Görüşmecisi (39.7k puan)   yazdı
+7 oy
3 yorum 103 okuma
+3 oy
7 yorum 107 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.7k rüya

162k yorum

21.0k düş-ünce

7.5k üye

399 Aktif
0 Üye ve 399 misafir
Bugün : 4446
Dün : 24035
Toplam : 36194431
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...