Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+24 oy
192 okuma
sedax1 Rüya kategorisinde Rüyakar (5.0k puan)  
düzenledi
Ben, en yakın arkadaşım ve sanırım arkadaşımın annesi de vardı, birlikte bankta mı ne oturuyorduk, geceydi sonra kalkıp eve gidiyorduk. Bir araya girdik yokuştu, erkek kardeşimi gördüm bisikletine binmişti, kardeşim de beni görünce soru sordu ama ne sordu hatırlamıyorum, bende cevap verdim sonra kardeşim gitti. Bizde geldik eve arkadaşımın annesi benide çağırdı onlara gittim, oturduk. Annesi mutfağa gitti birşeyler yapıyordu, bende arkadaşımla içerde odada oturuyordum, televizyon falan bakıyorduk konuşuyorduk birbirimizle. Sonra annesi mutfaktan bize seslendi düzgün oturun diye. Kızdı bize, kendinizi arkaya yaslayıp oturun dedi bizde öyle oturduk. Arkadaşımın abisi geldi eve, bende dedim ki ben artık gideyim abin de geldi, arkadaşım izin vermedi otur ya o gelmez buraya boşver dedi. Bende gitmedim kaldım öyle, yerde ayak izi vardı, arkadaşımla gülüyorduk kimin ayak izi acaba diyor sonra sanırım telefondan bir şey gösteriyor bana, yani arkadaşımın ayak izi o. Arkadaşımın anneside yanımıza geliyor yine bir şeyler yapıyor ama ne yapıyor bilmiyorum sonra nasıl oluyorsa arkadaşım koltuğa uzanmış uyuyor, bende annesine ben gidiyorum mu ne diyorum ve kapıyı açıp gidiyorum. Dışarı gidiyorum galiba ve hala hava karanlık gece. Ben bir erkekle kaldırım gibi bir yerde oturup konuşuyorum, ve tam karşımızda da araba vardı, arabanın kapısı açık ve o erkek bizi izliyor, böyle biraz kıskanıyormuş gibi, biraz mutsuz gibi, sanki uykusuda vardı ama uyumamak için kendini zor tutuyordu, yüzüde asıktı zaten. Biz öyle konuşuyorduk o erkekle, sonra baktım o arabadaki erkeğe gözleri kapanmış uyumuş galiba ve sonra arabada gitti, birden o erkek uyandı ve şoföre neden gittik geri dön gibisinden şeyler dedi, şoför onu geri getirmedi. Bende sonra zaten eve gittim kapıyı kendim açtım, sanırım anahtar vardı bende. Odada babam, annem, kardeşim vardı. Ben yatıcaktım gittim odama koltuğu da açmışlar, ben yatağıma girdim yanımda ise o arabada bizi izleyen erkek vardı ve bir tek üstünde tişörtü falan yoktu yani bir tek beli çıplaktı. Neyse yatıcaktım ama hava soğuk ve onun üstü de açık, yorganı da üstüne örtmemiş ve uyanıktı yatmamıştı. Ama ben onun üstünü örterken birden gözlerini kapattı ve onun üstünü örterken şey dedim uyumuyorsun ama hava soğuk o yüzden üstünü örttüm dedim. Bu kadardı sanırım biraz karışık oldu :/
Bu arada o erkekleri tanımıyorum kaldırımda konuştuğum erkeğin yüzünü hiç hatırlamıyorum ama arabada bizi izleyen erkek esmer bir şeydi.
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
Rüya başlıkları içerik ile ilgili olursa güzel olur. Düzenledim.
sedax1 Rüyakar (5.0k puan)  
tam olarak düzenli bir cümle aklıma gelmediği için öyle yazmıştım teşekkürler
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (418k puan)  
duvarıma yazmışsın , en kısa zamanda dönüş yaparım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+5 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (418k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
sevgili okurum , rüyanızı psikolojik olarak yorumluyorum , bank  erkek arkadaş ve bisiklet , gündelik yaşamı çağrıştıran objeler , bu aralar karasız kaldığın konular var mı üzerinde durduğun , kendini sıkılmışlık hissiyle karşı karşıya buluyor musun ,  aslında bize mesaj veren rüyalar az kısa öz ve net olurlar rüyanızın uzunluğu bana renk karmaşasını hatırlattı zor dönemlerden geçiyorsunuz ve bu dönemlerin ağırlığı rüyanıza yansıyor olabilir mi  burada ilk görülen bank biraz durmanız ve dinlenmeniz gerektiğini söylüyor , psikolojik olduğu için sahne bilinç altında böyle canlanmış sanki okuduklarım ve gördüklerim bunlar .
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (418k puan)  
rica ederim , daha güzel ve hayırlı rüyalarda buluşmak üzere :)
+1 oy
sedax1 Rüyakar (5.0k puan)  
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Evet bu aralar çok fazla sıkılıyorum, kararsız kaldığım bir konu falan yok ama üzerinde durduğum bir konu var.
0 oy
Arda123456 Karabasan (299 puan)  
Cevap sorunun içinde basbayağı, aslen bakman gereken içindeki minik sırlar, sen düz konuya yönelip o detayları atlamışsın bundan dolayı kuruyorsun

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 118 okuma
+24 oy
3 yorum 250 okuma
sevvallwq 22 Eylül 2020 Rüya kategorisinde sevvallwq Rüyazede (2.1k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 115 okuma
2u21e17a29 27 Ekim 2019 Rüya kategorisinde 2u21e17a29 Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+17 oy
11 yorum 372 okuma
+4 oy
1 yorum 75 okuma
Arda123456 26 Ağustos 2021 Rüya kategorisinde Arda123456 Karabasan (299 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 151 okuma
TARIK GÜLLÜ 13 Mart 2020 Tabir kategorisinde TARIK GÜLLÜ Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 190 okuma
mustafaharputi 11 Ocak 2021 Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 107 okuma
azraatgl_ 14 Şubat 2020 Rüya kategorisinde azraatgl_ Karabasan (673 puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 99 okuma
20 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Ayşegül emre   yazdı
+8 oy
3 yorum 174 okuma
Zeyneb 7 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Zeyneb Rüyakar (2.8k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 138 okuma
Sonsuzugagidenbiri 23 Mayıs 2019 Tabir kategorisinde Sonsuzugagidenbiri Rüyazede (1.9k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

25.0k rüya

162k yorum

21.6k düş-ünce

7.8k üye

203 Aktif
1 Üye ve 202 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 9246
Dün : 16898
Toplam : 41890757
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...