Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+21 oy
71 okuma
B Rüya kategorisinde Karabasan (560 puan)  
Merhaba. Ben rüyamda  arkadaşlarımla top oynadıgımızı falan gördüm. Sonra bir kadın beni çağırdı. O top oynadığım kızlardan birinin (realda okul arkadaşım olmuştu) çantasından çıkan bir kağıdı verdi bana. Tam olarak hatırlamıyorum ne yazıldığını, ama 1 cümleydi galiba. Okudukdan sonra kadina (kadın psikologmuş) dedim ki, "özgüveni yok, kendisine güvenmediği için hiçbir insana güvenmiyor." Kadın bana bunu bir yerlerden arastırıp okudugumu sordu. Şaşırdı biraz. Sonra hepimiz daire şeklinde bir yerde oturmuştuk diğe hatırlıyorum. Sınıf arkadaşım olan kız bana baktı. Sanki anlamıştı psikologla onun hakkında konuştuğumuzu. Sonra bana kırıldı. Sonra sınıf arkadasımın annesiyle olduğumu hatırlıyorum. Soğanı doğrayıp suyunu sıkıyordum. Sınıf arkadaşım içsin diğe. Rüyamda ona gerekliydi. Sonra ona yakınlasıp psikologla ne konuşduğumuzu söyledim. Yani onu çekiştirmediğimi falan. Sonra rüyamda kar yagdigini hatirliyorum. Komşumuzun kızı bana gelmiş "kendimi tutamadım, masadaki çikolatalardan yedim, şimdi yarım kaldı, bana çikolata verirmisin" dedi. Bende onu eve götürdüm. 3 tane çikolata aldı. Biz dışarı çıktığımızda kar durmuştu. Birde instagramda tanıdığım kızlardan birini gördüm. Rüyamda yaşının 27 ya da 29 olduğunu öğreniyordum. Bu rakamlardan biriydi.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
sevgili rüyaları sık görülürse bilinçaltıdır. sanal iletişimler mesajlar senin düşüncelerini gösterir.  günlük hayatındaki düşüncelerinle bu rüyaları karşılaştır.düşüncelerinle rüyaların paralelmi yoksa zıtlarmı  enerjin yükselmiş yada düşmüş olabilir. ay çok yönlüdür hilal ise dolunaya göre daha eksik olan şeyler yada zaman kavramına işaret eder.  eş adayı olabilir dolunayda daha iyi hilalde ise daha standart birini işaret eder. ve gene hilal çok ciddi anlamda yapman gerekenleri yapman gerektiğine yoksa işlerinin zamanının geçmek üzere olduğuna işaret eder ve gene hilal yeni doğuyorsa yeni bir şeylerin başlamasını gösterir.
B Karabasan (560 puan)  
Tekrar teşekkür ederim
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
ilk kısım aslında kendine güven duyduğunu gösteriyor. top oynamak e eğlence rekabet bazende kavga gibidir ama oyununşekline göre değişir bayan oyunlarında bu dha çok iletişim anlamındadır. oyun oynuyorsan kendine güvendiğini gösteriyor.oynamıyorsanda üçüncü bir kişi gibi dışlanmışlık olabilir ama oynadığına göre sorun yoktur. psikolog rüyası önemlidir ve sembole benzer değerlendirmek gerekir. görüşme danışma durumu  bir konu hakkıda birileriyle karşılıklı bir konuşma danışma durumu olabilir benzer şekilde. çünki psikologlar psikiyatrist gibi çoklu yöntem kullanmazlar ve yaptıkları görüşme önerme tavsiye alıp verme gibi birşeydiir.gene psikolog görmek anlama sezinleme olarak değerlendirilebilir bir konuda iç sezileriniz ön plana çıkabilir yardım ederkenkalp kırma olayı kalbi kırılan kişinin sizdenbir konuda rica da bulunması yada yardım beklemesi olabilir yadaa istemeye çekindiği bir durum ve gene alınganlığı olan bir durum olabilir.soğan genelde kötü haber olsada şifayıda işaret eder annesiyle konuşman ve soğan suyunu vermen o kişinin sorunun çözümünü bildiğini ve gerekli çözümü bulacağını gösterir. çikolata genelde mutluluk gibi işaretleri olsada karı yazın sıkıntıya yorarsak ve başkasının çikolata istemesi sizden enerji alması ve sizinde o kişinin güvenini kazanmanızdır. ka durduğu için hafif bir sıkıntı yada hastalık  atlatılacaktır. yaş konusunda ise yaş normalden ilerisi ise olgunluk, normalden küçük bir yaş isede o kişinin yaşadığı andan memnun olmaması yada sizin onu mutsuz değerlendirmeniz olabilir.
B Karabasan (560 puan)  
Çok teşekkür ederim
0 oy
B Karabasan (560 puan)  
Rüyamda eski sevgilimle sevgili olduğumuzu ve bana whatsapp'dan "sadece sex arkadaşı ola bilirmiyiz? Nedense büyü kayboldu" diğe mesaj yazdığını hatırlıyorum. Birde o sırada mutfakta oturduğumu ve karanlık olduğunu. Birde bahçemize çıktığımı havanın yine karanlık olduğunu ve gökyüzünde ayın hilal şeklinde olduğunu.

İlgili rüyalar

+10 oy
5 yorum 117 okuma
+8 oy
6 yorum 1.8k okuma
Eyja 16 Ekim 2019 Bilgi kategorisinde Eyja Rüyakar (3.3k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 53 okuma
Zeynel45 26 Kasım 2020 Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüyakar (3.1k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 81 okuma
Yaren1989 4 Mart 2020 Rüya kategorisinde Yaren1989 Uzman Yorumcu (29.7k puan)   yazdı
+8 oy
3 yorum 103 okuma
Yaren1989 15 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Yaren1989 Uzman Yorumcu (29.7k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 73 okuma
Yaren1989 14 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Yaren1989 Uzman Yorumcu (29.7k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 92 okuma
asiya 17 Ocak 2020 Rüya kategorisinde asiya Rüya Yorumcusu (13.3k puan)   yazdı
+15 oy
18 yorum 118 okuma
Simge 12 Ağustos 2020 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (129k puan)   yazdı
+24 oy
19 yorum 150 okuma
Simge 10 Ağustos 2020 Bilgi kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (129k puan)   yazdı
+8 oy
3 yorum 47 okuma
Simge 28 Temmuz 2020 Bilgi kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (129k puan)   yazdı
+9 oy
7 yorum 65 okuma
Simge 28 Temmuz 2020 Bilgi kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (129k puan)   yazdı
+9 oy
4 yorum 63 okuma
Simge 25 Temmuz 2020 Bilgi kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (129k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...