Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+13 oy
343 okuma
Cagla002 İstihare kategorisinde Rüyazede (1.5k puan)  
İstihareye yattığım gece aralıklarla uyandım. Ve rüyam iki kısma bölündü gibi bir şey oldu. İlk kısımda şuanki sevgilimi gördüm kafasında yeşil bir şapka takıyordu. Ardından kendimi bir odada bembeyaz gelinlikle gördüm ve babam kırmızı kuşak bağlıyordu belime. Uyandım, zaten uyuyup uyumadığımın bile farkında değildim. Bi sigara içip kimseyle konuşup göz göze gelmeden yine yattım. Bu sefer deliksiz bir uyku çektim ve rüyamda ilk aşkımı gördüm. Adeta onunla bir günü rüyamda yaşadım. Arkadaştık bana sürekli yardım ediyordu koruyup kolluyordu. Yaklaşık 3 yıldır konuşmuyoruz kendisiyle anlam veremedim o yüzden bu rüyaya. Rüyayı biraz daha açacak olursam sürekli takıldığı bir yerden alışveriş yapıyordum o da oradaydı, ardından onu görmezden gelmeme rağmen yanıma geldi. (gündelik hayatta kendisini gördüğüm zaman sürekli görmezden gelirim) birden konuşmaya başladı ve sevdiği kızdan bahsedip fotoğraflarını gösterdi kızın. Ardından birden bir kadının arabasındaydık bir iş yapıyorduk kadınla tam net hatırlamıyorum. Kadın bizi bir yere bıraktıktan sonra gitti. Telefonumu arabasında unutmuştum ilk aşkım dediğim çocuk ile kadına ulaşıp telefonu geri aldık. Daha sonra birden bir okulda gelirdik bana ders konusunda yardımcı oluyordu. Okul bir camiiye geziye götürüyordu. Minarenin içi gibi bir yere gidiyorduk düşmemem için yardım ediyordu, elimi tutup destek oluyorduvs. Sonunda akşam olduğunda evlerimiz bitişikmiş güya, benim balık kokusuna aşırı hassasiyetim var o yüzden ailem ben evdeyken balık yapmaz. O gün yapmışlar ve ben de o çocuğun evine gidiyorum. Onun ailesi de bizim evde aileme yardım ediyormuş. Onun veya benim bu kısmı tam hatırlamıyorum 5 tane daha kardeşi varmış ikisi ikiz. Onlara bakıyorduk. Bu rüya o kadar gerçekçiydi ki uyandığımda sanki bu rüyayı dün yaşamış da sabah aklıma gelmiş gibi hissettim. Rüyamda elimi tuttuğunda veya arabaya bindiğimizde o rüyanın içindeydim sanki her şeyi hissettim. Bu rüyaları ne şekilde yorumlamam gerek kafam o kadar karıştı ki. Rüyada tişörtlerimiz beyazdı, araba ise siyahtı. Genel olarak farklı bir sürü renkte gördüm. Lütfen yardımcı olur musunuz.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+6 oy
incehisler Rüya Tabircisi (6.1k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Bu dönem istihare için doğru bir zaman olmayabilir Çağla :) Belki de hayatında aşılması gereken daha önemli adımlar vardır. İlk kısımda şu an birlikte olduğun kişiyi görmen aslında istihareyi tamamlamışsın gibi gözükürken devamında aslında duygusal anlamda daha karışık, daha başka duygulara, kişilere savrulmuşsun. Sanırım sen hayatına aldığın kişileri özenle ve hep "ciddi" olacak şekilde seçiyorsun. Ancak belki de bu ciddiyet için daha çok erken, düşünmen, beklemen, gerçekten o an geldiğinde bunu hissetmen gerek. Kiminle olacaksın bilmiyorum, hangisi olacak bilmiyorum. Ancak birlikte olmak için olmak değil de gerçekten düşünerek ve kendi içindeki seslere kulak vererek karar vermen gerekiyor. Eğer aklında herhangi bir şüphe varsa sakın ciddi bir yola adımını atma, rüyada ciddi anlamda duygusal kargaşa var. Üstesinden geleceğine eminim, orası ayrı :) Kendine iyi bak, olur mu. Bol şans :)
Cagla002 Rüyazede (1.5k puan)  
Teşekkür ederim. İçimi rahatlattı bu yorumunuz:)
incehisler Rüya Tabircisi (6.1k puan)  
Çok mutlu oldum :) rica ederim.
+5 oy
Newbahar Rüya Yorumcusu (17.6k puan)  
İstihare yaparken halihazırdaki durumumuz bizi etkiler o sebepten uyumadan önce en azından etkisi fazla olmaması için insanlarla konuşmamak gerekir. Bir farklı boyut da birkaç defa istihareye yatılabilir bir sonuç alınana kadar
Cagla002 Rüyazede (1.5k puan)  
Uzun bir zaman geçmiş üstünden yorumunuzun yeni gördüm :( teşekkür ederim tavsiyeler için
Newbahar Rüya Yorumcusu (17.6k puan)  
Rica ederim

İlgili rüyalar

+3 oy
2 yorum 77 okuma
+5 oy
2 yorum 91 okuma
Bleck 4 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Bleck Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+10 oy
1 yorum 80 okuma
Kirkio 31 Mart 2020 İstihare kategorisinde Kirkio Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+11 oy
2 yorum 968 okuma
+14 oy
4 yorum 199 okuma
Ela 11 Haziran 2019 İstihare kategorisinde Ela Rüya Tabircisi (8.8k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 116 okuma
+14 oy
3 yorum 148 okuma
Anonim75 29 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Anonim75 Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+11 oy
1 yorum 156 okuma
Kardelen elif 3 Eylül 2019 Tabir kategorisinde Kardelen elif Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+11 oy
1 yorum 66 okuma
Emell 10 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Emell Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+8 oy
6 yorum 776 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.4k rüya

161k yorum

20.3k düş-ünce

7.2k üye

212 Aktif
1 Üye ve 211 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 18192
Dün : 25767
Toplam : 32647707
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...