Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+18 oy
32 okuma
UysFurkan Rüya kategorisinde Rüyazede (1.0k puan)  
Akşam vakti arkadaşımla bi dükkana gittik o tost ben ekmek arası sipariş verdim paket olacaktı. Paketi aldık dışarı çıktık bi baktik benim arabam yok telefonda arabada polisi aramam gerek çevrede herkesin telefonu var ama nedense eski oturduğum yere gitmek istedim oradaki eski komsulardan polisi arayacaktım. Eski oturduğum yere yürüdük geldik konusunun evine binanın içine girdim ev kapısı yerine asansör vardı neyse çıktık A blok kapısına gittik oraya taşınmışlar çaldım zili uzun uzun konuştuk sohbet ettik polisi aramadan ordan çıktık arkadaşım döndü bana dedi ki sana saka yaptık araban bizim arkadaşta eski oturduğum yerde büyük araba park alanı var oraya doğru yürürken kalabalık bir gurup var arabalı motorlu benim arabamda onların içinde neyse ben inat ettim arabayı almadım polisi arayıp şikayetçi olacam dışarda oynayan çocukların birisinin telefonunu aldım aradım polisi. Polis biz yardımcı olamayız artık ilan vermemiz gerekiyor dedi ben polisle bu konuyu tartışırken ana yoldan arabanın biri döne döne tramvay hattının yanına havada takla atarak uçtu sonra arkası kesilmedi otobüsler arabalar şiddetli bir şekilde iyice kazalar büyüdü uzaklaş uzaklaş dedim çocuklar a çocuk birşey olmaz kafamıza tirmi düşecek dedi tirin arkasındaki yük kopup çocuğun olduğu yere düştü yana kaymasa ölmüştü hayatımda gördüğüm en patlamalı büyük kaza yorum bekliyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Hypnos Rüya Bilgesi (171k puan)  
Rüyada trafik kazası görmek en genel anlamıyla kontrol kaybı ve hayatın gidişatında ani duraksamaya delalettir. Bu rüya aynı zamanda bir değişimin ılımlı değil ani ve hazırlıksız olduğumuz anda gelip bizi bulması ve yaşam konforumuzu bozmasıyla ilgilidir. “Kaza geliyorum demez” sözünün bize anımsattığı aslında değişimin ani ve izinsiz bir şekilde hayatımıza girmesidir.

 

Birçoğumuzun korktuğu trafik kazası rüyası aslında hayatımızın normal akışı süresinde bir olayın aniden cereyan etmesiyle rahat ve konforumuzu dolayısıyla hayatın hızlı akışını durdurmasıyla ilgilidir. Rüyadaki arabanı gidişi hayatın akışını kaza ve sonrasında arabanın ani bir şekilde durması ise hayatımızın tam anlamıyla duraksaması ve her şeyin askıya alınması ile ilgilidir. Rüya sahibinin yaşadığı olay o kadar şok edicidir ki hayatına giren bu ani değişime hazırlanma fırsatı bile bulamamıştır ve afallamıştır.

 

Rüyada trafik kazasının güven duygumuzu kaybetmemizle de alakası vardır. Bu rüya bazen rahat ve konforu kaybetme korkusu ya da iş kaybetme korkusunun rüyaya yansımasıdır. Rüya sahibi güç kaybı ya da kontrol kaybı korkusu yaşamaktadır ve bu korku ona rüyada trafik kazası olarak görülür. Bazıları için trafik kazası rüyası yaşanan çevreyi ya da içinde bulunan bir ortamı güvensiz hissetmekle alakalıdır. Rüya sahibi içten içe “kaçacak yerim yok” diye düşünür ve kendini içinde bulunduğu bu trafik kazasında “kurbanlardan biri” olarak nitelendirmektedir.

İlgili rüyalar

+18 oy
1 yorum 38 okuma
+3 oy
1 yorum 47 okuma
24 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Ömer   yazdı
+4 oy
1 yorum 119 okuma
Meri 25 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Meri Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 82 okuma
Zeyneb 16 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Zeyneb Rüyazede (1.7k puan)   yazdı
+18 oy
3 yorum 70 okuma
GmzKnr 15 Nisan Rüya kategorisinde GmzKnr Rüyakar (4.8k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 44 okuma
Emin1234 8 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Emin1234 Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 48 okuma
vetre 31 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde vetre Rüya Bilgesi (540k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 72 okuma
Gülseren 7 Ocak 2019 Rüya kategorisinde Gülseren Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 54 okuma
13 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir   37 116 268 yazdı
+4 oy
10 yorum 73 okuma
mustafaharputi 25 Şubat Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 48 okuma
Aries_libra_ 6 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Aries_libra_ Rüya Bilgesi (214k puan)   yazdı
+8 oy
3 yorum 91 okuma
yirmibiriki 3 Eylül 2019 Rüya kategorisinde yirmibiriki Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+6 oy
4 yorum 145 okuma
Den33 25 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Den33 Rüyazede (1.1k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.9k rüya

160k yorum

19.3k düş-ünce

6.8k üye

237 Aktif
6 Üye ve 231 misafir
Bugün : 13237
Dün : 24117
Toplam : 29452218
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...