Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
534 okuma
mustafaharputi Paranormal kategorisinde Rüya Bilgesi (17.8m puan)  
Büyü bozulurken fiziksel ve ruhsal hissedilenler ve yaşananlar nelerdir, büyü nasıl bozulur ve İnsan üzerinde büyü olduğu nasıl anlaşılır? Büyü bozulduğunu nasıl anlayacağımız ile ilgili ayrıntılara yazımızdan bakabilirsiniz.
bir yorum ile ilgili: büyü nasıl bozulur

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

8 Yorum

+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)  
 
En İyi Yorum
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Kendi üzerinde büyü olduğundan endişelenen kişiler bir yandan bu tür büyülerin ortadan kalkması için yoğun bir istek duyarken bir yandan da büyü bozulurken hissedeceği şeylerden korkmaktadır. Büyü bozulurken yaşananların etkisinden ve kapsamından korkan kişiler, özellikle internet üzerinde bu tür uygulamalarda ne gibi sonuçlara ulaşıldığına dair araştırmalar yaparak bilgi sahibi olmak istemektedir. Büyü bozulurken yaşananlar hakkında merak edilen soruların yanıtları ve tüm bilinmesi gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Büyüler yüzyıllar boyunca insanların manevi dünyasını şekillendiren, büyüden etkilenen insanların bu negatif olaylar yüzünden adeta yaşarken cehennemi tatmasına neden olan manevi etkilerden oluşmaktadır. Bu etkiler insanlara hayatı zindan edebilecek düzeye ulaşabilmektedir. Hatta çok tehlikeli büyülerin deneyimli büyü üstatları tarafından icra edildiği durumlarda ise intiharlara veya cinayetlere varan çok tehlikeli sonuçlara neden olabilmektedir. Bu sebeple büyü yapıldığından endişe edilmesi durumunda muhakkak harekete geçmeli ve büyü bozdurma işlemleri konusunda bazı adımların ivedilikle atılması gerekmektedir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)  
Büyünün Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Günümüzde özellikle psikolojik birtakım sorunlarla boğuşan kişiler kendi üzerlerinde büyü etkisi olup olmadığını da araştırmaktadır. Büyünün en bilinen tesirleri ile bugün psikatri biliminde karşımıza çıkan ruhsal hastalıkların arasında birtakım benzerlikler olduğundan bu ik hususun arasında ince bir çizgi olduğunu söylemek mümkündür. Bu sebeple mutlaka ilim ve irfan sahibi kimselerin desteğine başvurularak onlardan yardım almak gerekmektedir.

Size ya da sevdiğiniz kişilere büyü yapıldığından endişe ediyorsanız yapmanız gereken bazı uygulamalar bulunmaktadır. Yüzyıllar boyunca büyü ile uğraşan, manevi ilimler konusunda deneyimi ve üstün birikimleri ile büyüden etkilenen kişilere yardımcı olan medyum hocalara başvurup bakım hizmeti alarak üzerinizde büyü olup olmadığını anlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra büyü yapıldığını nasıl anlarım sorusunun yanıtı olarak kendi başınıza da birtakım belirtileri göz önünde bulundurup değerlendirme yapabilirisiniz. Ancak bilinmelidir ki günümüzde icra edilen bütün büyü çeşitlerinin birbirinden farklı belirtileri ve tesirleri bulunmaktadır. Dolayısıyla büyünün olduğunu anlamak için başvurulacak yöntemlerde de bu belirtilere uygun hareket edilmesi önem teşkil etmektedir. Büyünün en bilinen belirtileri şunlardır:

    Acayip boşlukta kalmışlık hissi
    Sürekli üzüntü ve hüzün halinde olma hissi
    Anlamsız bir keder içinde kalmak, mutlu olamamak
    Kendisinde yaşanan değişimden korkmak
    İzleniyormuş hissine kapılmak
    Acılar ve ıstıraplar altında ezilmek, ruhsal açıdan boşluk hissetmek
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)  
Büyü Nasıl Bozulur?

Büyünün belirtilerine dikkat etmek başlı başına büyünün olduğu ve kişinin üzerinde büyü tesiri kurulduğu anlamına gelmemektedir. Özellikle büyü ile psikolojik rahatsızlıklar arasında ince bir çizgi göz önünde bulundurulduğunda içinde bulunan durum belki de tamamen ruhsal rahatsızlıklardan kaynaklanıyor olabilir. Fakat büyü belirtilerinin ciddi boyutlara ulaşması durumunda yapılması gerekenler ayrı bir önem taşımaktadır. İşte bu noktada büyü nasıl bozulur sorusu gündeme getirilmektedir. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından yanıtları araştırılan konulardan biri olan büyü bozumu, günümüzde medyum hocaların desteği ile yapılmaktadır.

Büyünün tespit edilmesinde olduğu kadar bozulmasında da çok büyük görevler üstlenen ilim ve irfan sahibi medyum hocalar bazı uygulamalar yaparak, büyünün başarılı bir şekilde bozulmasını ve büyü tesirinin tamamen ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Büyü bozmanın bilinen iki farklı yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemlerden ilki az önce de bahsettiğimiz üzere hayatını bu işe adamış, manevi ilimler konusunda hem yetenekli hem de deneyimli medyum hocalardan manevi destek almaktadır. Bir diğer yöntem ise Allah ve Müslümanların derman bulması için indirdiği Kur’an-ı Kerim’e sığınmaktır. Çevrelerinde medyum hoca desteği bulamayan kişiler, her gün Allah’a yakarıp birtakım manevi tesiri kuvvetli denenmiş büyü bozan dua uygulamaları yaparak üzerlerindeki büyünün bozulmasına vesile olabilmektedir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)  
Büyü Bozan Dualar Hangileridir?

Büyünün olumsuz etkilerinden kurtulmak adına İslam dinimizde okunması din alimleri tarafından önerilen bazı özel fazilete sahip dualar bulunmaktadır. Bu duaların faziletinden yararlanarak yapacağınız dua okumaları ile kendi üzerinizde veya sevdiğiniz kişilerin üzerinde kurulan tüm manevi nazar ve büyüleri ortadan kaldırabilirsiniz. Büyülerin bozulması için okunması gereken sureler şunlardır:
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)  
.Felak Suresi

Yatsı namazından sonra ya da cuma günleri mübarek öğlen saatlerinde diğer dualar ile birlikte art arda 3 kere okunmalıdır. Felak suresinin Arapça okunuşu ve Türkçe anlamı şu şekildedir:

    Bismillahirrahmânirrahîm.
    1- Kul e’ûzü birabbil felak
    2- Min şerri mâ halak
    3- Ve min şerri ğasikın izâ vekab
    4- Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad
    5- Ve min şerri hâsidin izâ hased

Felak Suresi anlamı: De ki: “Yarattığı şeylerin kötülüğünden, karanlığı çöktüğü zaman gecenin kötülüğünden, düğümlere üfleyenlerin kötülüğünden, haset ettiği zaman hasetçinin kötülüğünden, sabah aydınlığının Rabbine sığınırım.”
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)  
2.Nas Suresi

Nas Suresi de Arapça usulüne uygun olarak en kalbi duygularla okunmalıdır. Felak Suresinin peşinden 3’er kere olacak şekilde okunması makbuldür. Surenin Arapça okunuşu ve Türkçe anlamı şudur:

    Kul, euzu birabbin nâs,
    melikin nâs,
    ilâhin nâs,
    min şerril vasvasil hannas,
    ellezi yuvesvisu fi sudûrin nâs,
    minel cinneti ven nâs.

Nas Suresi nlamı: “Cinlerden ve insanlardan; insanların kalplerine vesvese veren sinsi vesvesecinin kötülüğünden, insanların Rabbine, insanların Melik’ine, insanların İlah’ına sığınırım.”
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)  
3.İhlas Suresi

Felak ve Nas Suresinin yanı sıra en etkili büyü bozan sureler arasında İhlas Suresi de yer almaktadır. İhlas suresinin faziletinden yararlanarak büyünün olumsuz etkileri ortadan kaldırılabilmetkedir.

    Bismillahirrahmânirrahîm.
    1- Kul hüvellâhü ehad
    2- Allâhüssamed
    3- Lem yelid ve lem yûled
    4- Ve lem yekün lehû küfüven ehad

İhlas Suresi anlamı: “O Allah bir tektir. Allah eksiksiz, sameddir. Doğurmadı ve doğurulmadı. O’na bir denk de olmadı.”
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)  
Büyü Bozulurken Neler Hissedilir?

Büyünün bozulması sırasında eğer çok kuvvetli büyüden bahsediyorsak farklı, daha az tesirli büyülerin bozulmasından bahsediyorsak farklı işlemlerden söz etmek mümkün olmaktadır. Örneğin papaz büyüsü veya domuz yağı büyüsü gibi kadim büyü kitaplarında çok etkili ve tesiri kuvvetli büyülerin bozulması gerektiyse bu durumda, deneyimli medyum hocaların büyü bozumunda seans seans hareket ettiği bilinmektedir. Yani büyü bozulması çok yoğun manevi çaba gerektirdiğinden bir anda büyüyü bozacak etkiyi ortaya koymak riskli olacaktır. Bu tür durumlarda medyum hocaların gözetiminde, yine ilim ve irfan sahibi hocaların hazırladığı muskalar ve tılsımlar ile yapılan büyü bozma uygulamalarında bir anda gelen rahatlık ve içsel ferahlama hissedilmektedir.

Bunun ötesinde büyü bozulması sırasında korkulacak pek bir şey yoktur. Çok kuvvetli büyülerin bile bozulmasında en fazla kısa süreliğine bilinç kaybetme ya da bayılma gibi durumlar görülebilmektedir. Tüm bunların yanı sıra büyü bozulurken hissedilenler arasında büyü bozduranların yaşadığı şu tecrübeler de kayıtlara geçmiştir:

    Gözlerde ağırlık hissetme,
    Dikkatini toparlayamama ve sersemlik hissi,
    Yorgun ve halsiz hissetme,
    Alın ya da ense kökünde nedensiz görülen ve kısa süren ağrı

Bu hislerin ardından büyü bozma ritüellerinin sonuna gelinmesiyle birlikte büyünün negatif etkileri ortadan kaldırıldığı için muhteşem bir rahatlama ve manevi huzura kavuşma söz konusudur.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 54 okuma
Cengizhan34 16 Kasım 2021 Rüya kategorisinde Cengizhan34 Karabasan (27 puan)   yazdı
+4 oy
6 yorum 107 okuma
mustafaharputi 17 Temmuz 2020 Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)   yazdı
+4 oy
4 yorum 108 okuma
mustafaharputi 10 Haziran 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)   yazdı
+3 oy
8 yorum 111 okuma
+18 oy
3 yorum 118 okuma
Arkturus 18 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Arkturus Rüyakar (2.8k puan)   yazdı
+6 oy
11 yorum 140 okuma
Üstat_Simuy_Alaca 23 Aralık 2020 Bilgi kategorisinde Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (390k puan)   yazdı
+1 oy
6 yorum 90 okuma
vetre 16 Aralık 2020 Analiz kategorisinde vetre Rüya Bilgesi (549k puan)   yazdı
+6 oy
4 yorum 127 okuma
yok 4 Temmuz 2020 Durugörü kategorisinde yok Rüya Yorumcusu (12.3k puan)   yazdı
+8 oy
9 yorum 144 okuma
mustafaharputi 26 Ağustos 2020 Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)   yazdı
+6 oy
12 yorum 185 okuma
+5 oy
8 yorum 158 okuma
mustafaharputi 17 Haziran 2020 Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)   yazdı
+7 oy
3 yorum 198 okuma
Üstat_Simuy_Alaca 7 Ağustos 2019 Paranormal kategorisinde Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (390k puan)   yazdı
+4 oy
11 yorum 187 okuma
mustafaharputi 12 Ağustos 2020 Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.3k düş-ünce

7.7k üye

154 Aktif
2 Üye ve 152 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 13593
Dün : 27076
Toplam : 38440320
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...