Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
54 okuma
Rüya kategorisinde  
İki yıl kadar önce acaba eşim kim ve nerde ne yapar diye yoğunca düşündüğüm bir dönemdeki yine bir aşkam yatağımda anlık bir uyuklama içinde gördüğüm rüyada alaca karanlık gökyüzünde yıldızların ışığıyla aydınlanan, sağıma döndüğümde koca bir ovanın ufkunda alaca bulaca dağlar bulunan etraftan yüksekçe bir yerde buluverdim kendimi ve eşime doğru ilerlediğim şuuruyla yürümeye başladım. Bir an, istikamet olarak
 çok hafif sağ karşımda eşim olduğunu bildiğim bilinciyle fakat gerçek hayatta öncesinde hiç görmediğim bir bayanı gördüm; sırtını dik bir yamacın eteğine dayamış anadan üryan ve edep yerleri görünmeyecek şekilde dizlerini gövdesine iyice çekip kollarıyla sarılmış vaziyette çömelmiş oturur halde. Saçları fevkalade siyahtı. Yüzündeki ifade somurtkan, üzgün, mutsuz, kızgın ve hafif kaş altı hafif sağına bakışıyla tamamen üzerime doğrultmuştu. Onun bu bakışı ve bulunduğu hali ile rüya içinde nutkum tutulmuş, basiretim bağlanmış halde dondum kaldım ve rüya küt diye bitti gözlerimi açtım gerçekte uyuklamam hiç olmamış gibiydi, rüyadaki zaman da gerçekteki zaman da hiç geçmemiş kadar kısaydı.
   Kabaca bir hafta on gün sonra internette siyah saç siyah saç diye aramalar yapmamın beni siyah saç dışında daldan dala internette sürüklemesiyle sanki mimikleri sesi vs hepsini çok çok önceden tanıyormuş hissine kapıldığım birini gördüm ve rüyamdakiydi (saçları siyah değildi). Sağlıklı bir iletişim kuramadım hatta hiç kuramadım da sayılır çünkü hiç bir yanıyla dengim değildi (zaten iletişim kurmam imkansız). İki yıl nasıl geçti anlamadım sadece her açıdan dip yaptım, düşüncelerimin kontrolünü kaybettim, hayattan zevk almaz hale geldim psikolojik tedaviye başvurdum olumsuz düşüncelerden kendimi alamadığım için her şeyim ters gitti; mantığımı değer kavram yargımı, mukayesemi kaybettim. hala internette onun paylaşımlarını takip etmekten kendimi alamıyorum ve bu da vakit öldüren zararlı bir bağımlılık olması hasebiyle canımı sıkıyor.
   Bu rüyayı hiç unutamıyorum ve sebep sonuç bağlayıp duruyorum, bu da beynimi enerjimi kemiriyor ( bir de ben rüya gören biri değilim, çok seyrek anca).
   Nedir rüyamın yorumu, neye yorulur?
   Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Mirac Rüya Ustası (51.2k puan)  
Son zamanlarda belli başlı şeyler hayatınızda değişkenlik gösterecek ve bu olaylar sizin seçimlerinizle alakalı olacaktır. Ama şunu unutmayın seçimleriniz sonucu sakın isyanlara girmeyin. Bu aslında uyarıcı bir ruya

İlgili rüyalar

+5 oy
2 yorum 58 okuma
Nazlı GÜNGÖR 1 Şubat Rüya kategorisinde Nazlı GÜNGÖR Karabasan (361 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 42 okuma
+15 oy
32 yorum 2.6k okuma
Eyja 16 Ağustos 2019 Bilgi kategorisinde Eyja Rüyakar (3.3k puan)   yazdı
+6 oy
8 yorum 134 okuma
+6 oy
3 yorum 55 okuma
Bufalo 13 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Bufalo Rüyakar (5.5k puan)   yazdı
+10 oy
2 yorum 58 okuma
+7 oy
1 yorum 41 okuma
+5 oy
3 yorum 76 okuma
saga 1 Şubat 2020 Tabir kategorisinde saga Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 76 okuma
Eyja 23 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (3.3k puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 75 okuma
Mirac 21 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Mirac Rüya Ustası (51.2k puan)   yazdı
+4 oy
100 yorum 313 okuma
mustafaharputi 13 Şubat Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...