Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+15 oy
5.9k okuma
Karga Durugörü kategorisinde Rüya Bilgesi (895k puan)  
Hiç deneyiminiz oldu mu bu konuda? Yani iki kişi aynı rüyayı gördü mü? Arasıra yazılan rüyalar arasından buna denk geliyorum. Deneyimlerinizi bu başlık altında da anlatabilirsiniz. Birlikte inceleriz.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

12 Yorum

+10 oy
Karga Rüya Bilgesi (895k puan)  
 
En İyi Yorum
İki kişinin aynı rüyayı görmesi mistik bir durum oluşturur. Sadece bilinçaltı değil bilinçüstü, telepati, bağlantı gibi etmenler de vardır. Bu durum iki kişinin birbirini rüyada görmek üzere niyet etmesi ve bunu kalpten dilemesi ile geliştirilebilir.

Rüya enerjisi daha fazla olan kişi diğerini bulup rüyasına çekmesi daha olası bir çalışmadır.
+10 oy
Sadık ulu Rüyazede (1.0k puan)  
Bir yerdeyiz böyle sokakta aksam deniz kenarı gibi Bir yer çok güzel bir yer ben geliyorum bişeyler demeye çalışıyorum kız arkadaşıma ama kafamı yere çeviriyorum çekiniyorum kız arkadaşım diyor ki noluyor o sırada bilmiyorum susuyorum biri geliyor benim tanıdıgım biri ama kim bilmiyorum kız arkadaşıma diyor beni göstererek bu seni seviyor kız arkadaşım bende seviyorum o benim için çok değerli diyor ama ne alaka diyor bana bakıyor ben susuyorum bişey diyemiyorum.Bu arada kız arkaşımla çok samimiyiz o bana karşı bişeyler hissediyor mu bilmiyorum ama ben 3 yıldır aşığım seviyorum.Bu rüyayı ikimizde gördük aynı anda aynı şeyler gördük sanki rüyada buluşmuşuz gibi sanki gerçek gibiydi çok etkileyiciydi.
+8 oy
Karga Rüya Bilgesi (895k puan)  
Bir defa rüyamda eski kız arkadaşımla aynı kapıyı ve o kapıyı geçmeden düştüğümüzü görmüştüm. O da aynı rüyayı görmüş ve anlatmıştı bana. Kapı tarifine kadar her şey aynıydı, düşme de aynıydı. Sonra zaten kapıdan geçemedik ki ayrıldık. İkimize birden işaret olmuş bir rüya oldu. Ama aynı gece aynı anda olması ilginçti. Bir kaç tane daha var böyle anlatırım.
+8 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
düzenledi
evet oluyor bazen genelde hocamla aynı rüyaları görürüz ama geçen sene bir bayan öğretim üyesiyle  aynı rüyayı görmüştüm tesadüf o anda ikimizde istanbuldaymışız ama bir birimizden haberimiz yoktu o kişi rüyayı başkasına açmış ama bana hala açmadı ( konunun detayını hocam bana anlatmış durumda)
Karga Rüya Bilgesi (895k puan)  
İlginç bir durum olmuş. Evet gerçekten büyüleyici şeyler rüyalar ve bu durumlar
+7 oy
 
Merhaba rüyamda sevgilimle mesajlaştığımızı gördüm mesajda bana 06.06❤️ yazdı gözümü açtığımda saat 06.06ydı. Aynı rüyayı aynı anda oda görmüş oda uyanıp baktığında saat aynıymış. Birbirimize anlattığımızda şok olduk biraz da ürkmedik değil Bi anlamı var mı bu rüyaların acaba
Karga Rüya Bilgesi (895k puan)  
Çok güzel bir deneyim yaşamışsınız.
+6 oy
Kahin Rüya Ustası (54.3k puan)  
Kardeşimle aynı rüyayı gördüğümüz çok olmuştu. Aramızda bir bağ olduğunu biliyorum zaten. Hatta uzak mesafelerdeyken sabah kalktığımızda birbirimize aynı rüyaları anlatırdık. Kardeşler, sevgililer arası bu tür rüyalar daha sık görülüyor.

Belki anne kız arasında da olabilir.
+6 oy
 
Dün rüyamda 3 siyah yılanın eve girdiğini gördüm. Nedense hemen çıkarmak için girdim. 3 üde arka arkaya koluma tırmandılar hemen fırlattım nedense ısırmadılar. Sabah uyandım babam defalarca aramış iyimisin diye soruyor. Ne oldu diye sordum. Rüyam da 3 yılanın sana saldırdığını gördüm ve onları öldürdüm. Renklerini sordum hepsi siyah dedi.Sayıları ve renkleride dediği gibiydi. Ben şok aynı anda aynı rüyaaaa...
+5 oy
Ruyaydgr Rüyakar (5.3k puan)  
Yahudi erkek arkadaşım vardı
Onunla farklı zamanlarda olduğunu düşündüğümüz ayni rüyalar görmüştük,
Şöyle ki ben davut yildizi görüyordum ve ben kuran okudukça yanıp kavruluyordu
Onun gördüğü ise davut yıldızı ve parlayıp yanıyor tam gücü ile patladığında yok oluyor
Rüyalarımızda çok benzer detaylar vardı belki ikimiz de aynı gece görmüştük bilemem daha o zaman tanımıyordum onu
+3 oy
Moonlightbae Rüyakar (2.8k puan)  
Ahahha ne 2 kişisi 3 kişi aynı rüyayı gördüğümüz Bile olmuştu:)))) Annem ben ve ablam üçümüz aynı rüyayı farklı şekillerde görmüşüz ama konu aynı araba sürmek ile ilgili üçümüzde arabadayiz ablam arabayı sürmeye çalışıyor bizde hadi yapabilirsin diye onu destekliyoruz. Olay bu ama renkler ve cisimler farklı:)
+2 oy
Brlklc Karabasan (857 puan)  
Ben bu durumu yaşadım. Sevgilimle aynı rüyada farklı yerlerdeymişiz. Ben bir balina ile okyanusta yüzüp o balinayı korumaya çalışıyorken o da aynı rüyada aynı balinanın kıyıya vurduğunu ve balinayı yemeye çalıştıklarını görmüş.
+2 oy
kukuliyimkukuli Karabasan (453 puan)  
Iki kisinin aynı rüyayı gördüğüne daha hiç tanık olmadım.Ama olabiliyormuş galiba cok şaşırdım buradaki yorumları okuyunca
+2 oy
 
Eski erkek arkadaşımla hemen hemen benzer rüyalar gördük. Şöyle ki o kayalıkların olduğu pis bir suda benim boğulduğumu kendisinin de beni kurtarmaya çalıştığını fakat ikimizin birden boğulduğunu görmüş ve bu tekrarlanarak rüya devam etmiş. Ben ise denizde bir girdap oluştuğunu yüzme bilmiyorum diye çığlıklar atarak ona sarıldığımı sulara gömülüp boğulduğumuzu gördüm ve aynı gece gördük. Benim için tüyler ürpeticiydi. Nasıl bir anlamı olabileceğini merak ediyorum.

İlgili rüyalar

+10 oy
4 yorum 4.8k okuma
Karga 28 Mart 2019 Bilgi kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (895k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 55 okuma
B 9 Mart Rüya kategorisinde B Karabasan (642 puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 74 okuma
3 Mart 2019 Rüya kategorisinde misafir   21 110 258 yazdı
+20 oy
1 yorum 50 okuma
Esra şimşek 21 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Esra şimşek Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 57 okuma
Xenokrates 20 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde Xenokrates Karabasan (834 puan)   yazdı
+6 oy
5 yorum 121 okuma
Celitha 13 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Celitha Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 73 okuma
+8 oy
5 yorum 105 okuma
+6 oy
1 yorum 84 okuma
Sadık ulu 13 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Sadık ulu Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 119 okuma
16 Nisan 2019 Rüya kategorisinde misafir   21 110 258 yazdı
+5 oy
1 yorum 111 okuma
+7 oy
1 yorum 43 okuma
Canangungoren 14 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde Canangungoren Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 40 okuma
Fearless 18 Kasım 2020 Rüya kategorisinde Fearless Karabasan (475 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...