Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
418 okuma
mustafaharputi Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Sevgi dolu, iyimser, olumlu duygular içinde yaşayan, kişisel özellikleriyle insanlar tarafından sevilen ve takdir edilen bir kişiyle tanışmaya ya da arkadaşlık yapmaya işaret eder.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

40 Yorum

+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
 
En İyi Yorum
Rüyada Pembe Elbise Görmek

Çoğunlukla psikolojik açıdan yaşanan bir sıkıntıya, depresyona ve aynı zamanda mutsuzluğa da delalet eden düş, benzer zamanda bedensel bir takım rahatsızlıkların da kapıda olduğuna anlamına gelebilir. Gerçek dünya ile bağ kurmakta zorlanıldığını ve aynı zamanda benzer zamanda olan biteni hiç umursamadan, sorumsuzca yaşandığını da anlatır. Bazı yorumcular, düşte pembe elbise giymenin kişinin çok büyük bir aşk yaşayacağı ve aynı zamanda duygusal hayatında mutluluk verici gelişmeler olacağını da söylerler.
Düşte pembe elbise almak

Düşte pembe renk bir elbise alan kişi hoşgörülü ve aynı zamanda sabırlı bir kimsedir. Karşılaştığı güçlüklerle başa çıktığını ve aynı zamanda zorluklar karşısında mücadele ettiğini gösterir. Pembe elbise alan kişi çevresinde sevilen ve aynı zamanda sayılan bir kimse olduğu gibi, sözü dinlenen ve aynı zamanda düşünce danışılan biridir. Düşte pembe elbise alan kişi bir erkekse, yaşadığı sıkıntıları gizlediğine ve aynı zamanda bütün dertlerini içine attığına sinyaller verir.
Düşte pembe gömlek giymek

Düşte pembe gömlek giyen kişi müjdeli bir ileti alır ve aynı zamanda benzer zamanda bilim yolunda büyük adımlar atar. Terfi ve aynı zamanda mertebe açısından da büyük gelişmelere neden olan düşte giyilen gömlek uzun ise evlat sahibi olmaya anlamına gelebilir. Kısa bir pembe gömlek giymek ise, en kısa zamanda dertlerin sona ereceğine ve aynı zamanda feraha kavuşulacağına sinyaller verir. Rüyasında kısa bir pembe gömlek giyen yaşlı olmayan kadın tez vakitte evlenir, evli bir bayan böyle bir düş görürse de hamile kalır. Rüyada pembe elbise giymek kısa zamanda sıkıntılarınızdan kurtulacağınızı işaret edecektir. Hayatınızın da oldukça huzurlu rahat geçeceğini gösterir. Ayrıca dalgalı geçen hususi yaşantınız var ise artık huzur bulacağına, sizi rahatsız eden üzüntüye, sıkıntıya neden olan konuların sona ereceğine işaret etmektedir. Buna göre huzurun mutluluğun ayrıca hayallerin rengi olarak bilinir. Ayrıca kolay değil günlerin geride kaldığını hoş, rahat günlerin yaklaştığını bildirir. Hoş olayların gelişeceğini hayatınızda hoş değişimler yakalayacağınızın anlamına gelir. Bereketli huzurlu bir dönemin kapısını aralamış bulunmaktasınız parasal sıkıntılarınız da geride kalıp ailenizde olan sorunlarda çözüm bulacaktır. Düşte pembe elbise giymek iş hayatınızda ise bir takım değişiklikler ihtimali dahilindedir korkmayın hoş değişiklikler bunlar mesele bulunduğunuz seviyenin üst seviyesine geçmek gibi, paranızda artış olacaktır. Sizlere müspet olaylar yansıttığı gibi aile bireylerinde müspet yansıyacaktır, misal verecek olursak çocuklarınızın işleri yolumda değil ise yoluna girecektir evli çocuklarınız var ise evliliklerinin bir hayat-yaşam huzurlu geçeceğine dalalet eder. Huzurlu ve aynı zamanda bereketli hayatlarına ise bebek ile taçlandırabilirsiniz. Hoş günlerin geleceğinin habercisidir. Pembe elbise giymek işlerde yükselmeler, kazançlarda artışlar, yeni doğum haberleri, evliliklere yorumlayabiliriz. Hayallere yaklaşmanıza adım adım ilerliyorsunuz. Bunu siz kendi emekleriniz ile yaptınız. Şimdi ise bunu hak ettiğiniz gibi yaşamalısınız.
Rüyada Pembe Elbise Yırtmak

Düşte pembe elbise giymek ve aynı zamanda yırtmak hayallerinize ulaşırken karşılaşan engeller ile savaşmanız gerektiğine anlamına gelebilir. Olan durumlardan kişi sorumludur. Arkadaş sandığınız insanların esasında sizin boşluğunuzu kollayan biri olduğunun farkına varacak belirtilen sizi ilk evvel çok üzse de gerçekte hayırlısının olduğunu göreceksiniz. Gerçek dostlarınız sizlere teselli verecektir. Onların kim olduğunu da sizin başarılarınıza gerçekten sevinen kişiler olduğunu biliyorsunuz. Aileniz belirtilen durumlarda sizi asla yalnız bırakmayacaktır. Aile içerisinde bu duruma özel olarak abi ve aynı zamanda anne hususi destekçiniz olacaktır.
Rüyada Pembe Elbiseyi Başkasına Giydirmek

Düşte pembe elbise giymek ve aynı zamanda giydirmek ansızın istikbal-ati hoş haberle kişinin elbise giydirdiği kişinin sevineceğine anlamına gelebilir. Mutlu günler sizlerle olacak. Hayallerinize adım atarken yanınızda olan dostunuzdan büyük destekler alacaksınız. Onlar sizin mutluluğunuzla bile mutlu olabilecek kişiler olduğunu biliyorsunuz.
+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada pembe elbise ve ayakkabı görmek, daha önce hiç denk gelinmeyen bir insan ile aklınızın bir köşesinde yer etmiş sıkıntılı konuları konuşacağınız anlamına gelmektedir. Rüyada pembe elbise giymiş birini görmek, çocuğunuzun size karşı küçük bir yalan söyleyeceğine işaret eder. Son zamanlarda onu biraz daha sıkmazsınız iyi edersiniz.çünkü sizin yüzünüzden söylenen bir yalan olacak.
+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada pembe elbise giymek, Yeni evlenmiş bir çiftin hayatlarına katılacak olan minik bir bebeğin temsilcisidir. Bu bebek eve bolluk ve bereket getirerek ailenin sağlam bir yuva kurmasına yardımcı olacaktır. Rüyada pembe elbise giymek, içinizi rahatlatacak olan küçük bir tatilin habercisi adeta. Bu tatil sayesinde işiniz hakkında uzun süre düşünüp doğru kararlar alacaksınız.
+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada Pembe Abiye Giymek

Rüyada pembe abiye giymek, genellikle güzel haberler alacağınıza işaret eder. İş ve aşk hayatınızda hayatınızı değiştirecek gelişmeler olacağını ifade eder. Ayrıca rüyada pembe abiye giymek, evli çiftlerin aşkının tazeleneceğine delalet eder.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada Pembe Kazak Görmek

Rüyada pembe kazak görmek, her şeyi kafaya takıp sorun edeceğinize alamet eder. En ufak sorunları bile büyüteceğinizi gösterir. Bu durumunuzu öğrenen birinden manevi anlamda destek göreceğinizi ifade eder.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada Pembe Ceket Giymek

Rüyada pembe ceket giymek, hayallerinizi gerçeğe dönüştürme fırsatı bulacağınıza delalet eder. Uzun süredir yapmayı arzu ettiğiniz şeyleri bir bir gerçekleştirmeye başlayacağınızı işaret eder. Bu rüyanın diğer bir anlamı aşk dolu bir evlilik yapmak olarak tabir edilir.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada Pembe Şal Görmek

Rüyada pembe şal görmek; evliyseniz, evlat haberi alıp çok sevineceğinizi işaret eder. Ayrıca malınızın ve itibarınızın artacağına delalet eder. Bu rüya genel manada isteklerinize kavuşup huzur bulacağınızı gösterir.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada Pembe Pantolon Görmek

Rüyada pembe pantolon görmek, önünüze zorluklar çıkacağını gösterir. Ancak bu sıkıntılarla baş edeceğinizi ve def edeceğinizi işaret eder. Üzerinizdeki yükleri attıktan sonra kendinizi çok daha rahat hissedeceğinizi ifade eder.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada pembe renkli elbise giymek, kravat yada başörtüsü takmak size sorun yaşatan sıkıntılı ve kederli durumlardan bir gün çıkabileceğinize işaret edebilir.

 

Bazen rüyada pembe görmek boş hayallerin peşinden koşmaya ve gereksiz hayalcilik yapmaya işaret edebilir. Pembe renk iyimserlik belirtisi ve her şeyin yolunda gittiğini düşünüp umursamaz tavırlar sergilemeye işaret edebilir. Rüyada pembe gömlek görmek, gül, çiçek, duvar, bluz görmek.
+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada pembe elbise görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında kendisini çok yıprattığı, bu kadar koşuşturmacaya ve çalışmaya rağmen herhangi bir şekilde doğru düzgün dinlenmediği ve sağlığına dikkat etmediği için çok önemli olmayan ancak rüyayı gören kişinin, yaşam kalitesini düşürecek bedensel ya da ruhsal bir rahatsızlığın yakın bir zaman içinde başgöstereceğine delalet eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada Pembe Elbise Giymek

Rüya sahibinin, çok yoğun bir tempoda çalışması, kendisini ve bedenini çok zorlaması ve buna karşın sağlıkla ilgili herhangi bir önlem almaması yüzünden, kendisini biraz üzecek ama aynı zamanda sağlığının değerini bilmesini öğretecek bazı küçük hastalıklar ile uğraşmak zorunda kalacağına ve daha sonra iyileşmesi ile birlikte tedbir alacağına işaret eder.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada Pembe Elbise Giydiğini Görmek

İş hayatında ve aile hayatında çok büyük sorunlar yaşayan rüya sahibinin, çok fazla sorun yaratmayacak ancak sıkıntılı zamanlar geçirmesine sebep olacak hastalıklar yaşayacağına alamet eder. Aynı zamanda, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşılacak çok güzel gelişmelerin yaşanacağına tabir edilir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada Pembe Elbise Giyen Birini Görmek

Çok uzun zamandan beri iş hayatında olan rüya sahibinin, her şeyi güzelmiş gibi algılayan, herşeyin sürekli ve sadece olumlu tarafına bakan ve neredeyse toz pembe bir dünyada yaşayan bir arkadaşı yüzünden girdiği bir işte çok küçük de olsa maddi bir zarara uğrayacağına rivayet eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada Pembe Elbise Dikmek

İş hayatında çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, sıkıntılı olduğu zamanlarda bile çok büyük ve hayırlı işler gerçekleştirip kendisine yeni şanslar yarattığına, en kötü zamanlarında bile kolayca ayağa kalktığına, büyük sorunların arasından kolayca sıyrılıp çok büyük başarılar kazandığına ve her zaman bir çıkış yolu bulduğuna yorulur.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada Pembe Elbise Görmek

Çoğunlukla psikolojik açıdan yaşanan bir sıkıntıya, depresyona ve aynı zamanda mutsuzluğa da delalet eden düş, benzer zamanda bedensel bir takım rahatsızlıkların da kapıda olduğuna anlamına gelebilir. Gerçek dünya ile bağ kurmakta zorlanıldığını ve aynı zamanda benzer zamanda olan biteni hiç umursamadan, sorumsuzca yaşandığını da anlatır. Bazı yorumcular, düşte pembe elbise giymenin kişinin çok büyük bir aşk yaşayacağı ve aynı zamanda duygusal hayatında mutluluk verici gelişmeler olacağını da söylerler.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Düşte pembe elbise almak

Düşte pembe renk bir elbise alan kişi hoşgörülü ve aynı zamanda sabırlı bir kimsedir. Karşılaştığı güçlüklerle başa çıktığını ve aynı zamanda zorluklar karşısında mücadele ettiğini gösterir. Pembe elbise alan kişi çevresinde sevilen ve aynı zamanda sayılan bir kimse olduğu gibi, sözü dinlenen ve aynı zamanda düşünce danışılan biridir. Düşte pembe elbise alan kişi bir erkekse, yaşadığı sıkıntıları gizlediğine ve aynı zamanda bütün dertlerini içine attığına sinyaller verir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Düşte pembe gömlek giymek

Düşte pembe gömlek giyen kişi müjdeli bir ileti alır ve aynı zamanda benzer zamanda bilim yolunda büyük adımlar atar. Terfi ve aynı zamanda mertebe açısından da büyük gelişmelere neden olan düşte giyilen gömlek uzun ise evlat sahibi olmaya anlamına gelebilir. Kısa bir pembe gömlek giymek ise, en kısa zamanda dertlerin sona ereceğine ve aynı zamanda feraha kavuşulacağına sinyaller verir. Rüyasında kısa bir pembe gömlek giyen yaşlı olmayan kadın tez vakitte evlenir, evli bir bayan böyle bir düş görürse de hamile kalır. Rüyada pembe elbise giymek kısa zamanda sıkıntılarınızdan kurtulacağınızı işaret edecektir. Hayatınızın da oldukça huzurlu rahat geçeceğini gösterir. Ayrıca dalgalı geçen hususi yaşantınız var ise artık huzur bulacağına, sizi rahatsız eden üzüntüye, sıkıntıya neden olan konuların sona ereceğine işaret etmektedir. Buna göre huzurun mutluluğun ayrıca hayallerin rengi olarak bilinir. Ayrıca kolay değil günlerin geride kaldığını hoş, rahat günlerin yaklaştığını bildirir. Hoş olayların gelişeceğini hayatınızda hoş değişimler yakalayacağınızın anlamına gelir. Bereketli huzurlu bir dönemin kapısını aralamış bulunmaktasınız parasal sıkıntılarınız da geride kalıp ailenizde olan sorunlarda çözüm bulacaktır. Düşte pembe elbise giymek iş hayatınızda ise bir takım değişiklikler ihtimali dahilindedir korkmayın hoş değişiklikler bunlar mesele bulunduğunuz seviyenin üst seviyesine geçmek gibi, paranızda artış olacaktır. Sizlere müspet olaylar yansıttığı gibi aile bireylerinde müspet yansıyacaktır, misal verecek olursak çocuklarınızın işleri yolumda değil ise yoluna girecektir evli çocuklarınız var ise evliliklerinin bir hayat-yaşam huzurlu geçeceğine dalalet eder. Huzurlu ve aynı zamanda bereketli hayatlarına ise bebek ile taçlandırabilirsiniz. Hoş günlerin geleceğinin habercisidir. Pembe elbise giymek işlerde yükselmeler, kazançlarda artışlar, yeni doğum haberleri, evliliklere yorumlayabiliriz. Hayallere yaklaşmanıza adım adım ilerliyorsunuz. Bunu siz kendi emekleriniz ile yaptınız. Şimdi ise bunu hak ettiğiniz gibi yaşamalısınız.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada Pembe Elbise Yırtmak

Düşte pembe elbise giymek ve aynı zamanda yırtmak hayallerinize ulaşırken karşılaşan engeller ile savaşmanız gerektiğine anlamına gelebilir. Olan durumlardan kişi sorumludur. Arkadaş sandığınız insanların esasında sizin boşluğunuzu kollayan biri olduğunun farkına varacak belirtilen sizi ilk evvel çok üzse de gerçekte hayırlısının olduğunu göreceksiniz. Gerçek dostlarınız sizlere teselli verecektir. Onların kim olduğunu da sizin başarılarınıza gerçekten sevinen kişiler olduğunu biliyorsunuz. Aileniz belirtilen durumlarda sizi asla yalnız bırakmayacaktır. Aile içerisinde bu duruma özel olarak abi ve aynı zamanda anne hususi destekçiniz olacaktır.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada Pembe Elbiseyi Başkasına Giydirmek

Düşte pembe elbise giymek ve aynı zamanda giydirmek ansızın istikbal-ati hoş haberle kişinin elbise giydirdiği kişinin sevineceğine anlamına gelebilir. Mutlu günler sizlerle olacak. Hayallerinize adım atarken yanınızda olan dostunuzdan büyük destekler alacaksınız. Onlar sizin mutluluğunuzla bile mutlu olabilecek kişiler olduğunu biliyorsunuz.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada pembe renkte elbise görmek, aşkı ve mutluluğu bulmaya, hayallerinize erişmeye ve çok iyimser insanlar ile tanışmaya yorumlanır. Hayatınıza giren kişiler sizi mutlu eder, gerçekten değer veren kişiler ile dostluk kurabilir ya da sevgili olabilirsiniz. Kalbiniz boşsa yakında pırpır ettirecek biri hayatınıza girebilir, hiç ummadık bir anda aşık olabilir, adeta pembe bulutların üzerinde gibi hissedebilirsiniz. Özellikle iyimser bir ruh haline sahip olmanız sebebi ve umutlu bakış açınız sayesinde hayattan beklentileriniz yakında gerçek olur. Güzel enerjiniz ile başkalarının kalbini çalabilirsiniz. Sizi polyanna gibi gören kişiler de olabilir. Ancak iyimser bakış açınız ile kazandığınız şeyler olacaktır.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada pembe elbise giymek, bazı hayallerinizin gerçek üstü olmasına ve bu sebeple de biraz daha gerçekçi düşünmeniz gerektiğine, size verilen her söze de kanmamanız gerektiğine yorumlanır. Sizi hayaller kurarak kandırmaya çalışan kişilere karşı da temkinli olun, o kişinin hayalleri peşinde gitmeden önce emin olun. Rüyada pembe elbise giyen kadın görmek, bir kadınla dert ortağı olmaya ve bu kadının size sıkıntılarınızı atlatmanızda yardımcı olacağına yorumlanır. Aynı zamanda bir kadından sürpriz de alınabilir.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada Pembe Elbise Almak

Sizin için hayal olmaktan öte olamayacak bir şeyin sürpriz bir şekilde gerçek olmasına yorumlanır. Hiç ummadık bir şekilde imkansız sanılan bir hayaliniz gerçek olabilir. Rüyada pembe elbise hediye almak, birinden gelecek davete ve kutlamaya yorumlanır. Sosyal çevrenize ağırlık verebilir, sevdikleriniz ile şu günlerde sık sık bir araya gelebilirsiniz.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada Pembe Tuvalet Giymek

Bir süre daha çabaladıktan sonra hayallerinize ve isteklerinize erişmeye, karşınıza harika olanaklar çıkmasına ve çok şaşırmaya yorumlanır. Bekar olan kişiler için romantik bir aşk yaşamak demektir. Evlilik hayatında da eşinizle aranızdaki duygusal bağ yoğunlaşabilir.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada Pembe Elbise Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, özel hayatınızda hak ettiğiniz mutluluğu yaşamak, yaşam enerjinizi artıracak birinin hayatınıza girmesine yorumlanır. Bir anda duygusal açıdan kendinizi çok mutlu hissedebileceğiniz sürprizler ile karşılaşabilirsiniz. Sevdiklerinizin size değer vermesi mutlu edebilir.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada pembe elbise, giysi, giyecek görmek , kişinin çok hafif olan bedensel veya psikolojik olan rahatsızlıklarına işaret eder.

Rüyada pembe elbise görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ve Aile hayatında kendisini çok yıprattığına işarettir.

Pembe elbise rüyayı gören kişinin, yaşam kalitesini düşürecek bedensel ya da ruhsal bir rahatsızlığın yakın bir zaman içinde başgöstereceğine işaret eder.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada pembe elbise görmek , rüyayı gören kişinin her şeye yetiştiğine , her konuya el attığına hem aile hem de iş hayatında büyük zorluklar yaşadığına ve kendisine bir türlü vakit ayırıp dinlenemediğine işaret eder.

Bu yüzden bazı rahatsızlıklarla karşılaşacağına , sağlığınızın gün geçtikçe kötüye doğru gideceğine ve eğer kendisine dikkat ederse uzun sürmeden hastalıktan kurtulacağına delalet eder.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada Pembe Elbise Giymek Ne Anlama Gelir?

Rüyada pembe elbise giydiğinizi gördüyseniz , kendinizi gerçek yaşam da çok yıpratacağınıza ve kendinize hiç zaman ayırmadığınızdan dolayı sağlığınızın bozulacağına ve bu durumdan ötürü çok üzüleceğinize alamet eder.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada Pembe Elbise Giydiğini Görmek

Rüyada pembe elbise giydiğini görmek , hayatınızdaki zorlukları aşmak için elinizden geleni yapacağınıza , hem aile hem de iş hayatınızdaki her şeyi yoluna sokmaya çalışacağınıza,

engelleri aşacağınıza fakat bunları yaparken de stres içerisinde olup yakın zaman içerisinde bir hastalığa yakalanacağınıza işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre bu rüya hayra yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayırlı işler yapacağına , güzel haberler alacağına ve kendisini mutlu edecek değişimler yapacağına yorarlar.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada Pembe Elbise Dikmek

Rüyada pembe elbise dikmek , rüyayı gören kişinin zor ve sıkıntılı zamanlarında bile yeni yollar aramaya çalışacağına , güzel yerlere gelmek için elinden geleni yapacağına ve pratik zekalı birisi olduğuna yorulur.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada Pembe Elbise Görmek

Rüyada pembe elbise görmek kişinin her şeye yetişmeye çalışan, her konuya el atmak isteyen kişiliği yüzünden hem aile hayatında hem de iş hayatında büyük zorluklar yaşadığına, kendisine vakit ayıramadığına ve dinlenmek için zaman bulamadığına bu sebeple bazı rahatsızlıklar yaşayacağına, sağlığının gün geçtikçe kötüye gideceğine, kendisine dikkat etmesi halinde bu durumun uzun sürmeyeceğine işaret eder.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada Pembe Elbise Giymek

Rüyada pembe elbise giymek kendini çok yıpratan ve kendisi için hiç zaman ayırmayan rüya sahibinin sağlığının bozulacağına, bu durumun kişiyi üzeceğine ancak sağlığının kıymetini bilmesini sağlayacağına işaret eder.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
üyada pembe elbise giymek, şansın ve talihin açılarak kişinin yaşamında sevindirici hadiselerin meydana gelmesine yorumlanmaktadır. Pembe elbise, eviler için hamileliğe ve çocuğa delalet eder. Hamileler içinse yakında bir kız çocuğu olacağı anlamına gelmektedir. Bir kişinin çok güzel bir pembe elbise giydiğini görmesi, insanların dikkatini çektiğine ve onların teveccühünü kazandığına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi kalabalıklar içinse hemen seçilen, duruşu, konuşması ve endamı ile ilgi toplayan bir kimsedir. Rüyada bekar bir kişinin pembe elbise giydiğini görmesi ise evlenmesine, bir yuva kurmasına ve eğer sevgilisi varsa ilişkilerini, daha ileri bir boyuta taşımalarına delalet etmektedir.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada Pembe Elbiseli Kadın Görmek

Pembe elbiseli kadın kişinin kısmeti ve murat ettiği şeyi sembolize eder. Eğer kadın güzelse ve üzerindeki elbise, yeni ve gösterişli ise muradınıza en güzel şekilde kavuşacağınızın habercisidir. Elbisenin kötü olması, kirlenmesi veya eskiliği ise size hayır getirmeyecek şeyleri istediğinizin ev bunun için dua ettiğinizin göstergesidir. Pembe elbise bazen de insanların amelidir. Güzel hareketlerde bulunduğunuzun amellerinizle maneviyatınızı geliştiğinin ve güzelleştiğinin göstergesidir. Pembe elbiseli kadını tanıyorsanız ondan göreceğiniz yarım anlamına gelmektedir.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada Pembe Elbise Dikmek

Rüyasında pembe elbise diken kişi yeni ve kendisini mutlu edecek bir olaya adım atar. Bu olay evlilik olabileceği gibi, yeni bir iş, sizi memnun edecek bir olay anlamına da gelir. Pembe elbise dikenin uzun ve güzel bir hayatı olur. Hayatı hep rengarenk, sürprizlerle ve mutluluklarla geçer.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada Pembe Elbise Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada pembe elbise giydiğinizi görmeniz hayli renkli bir kişiliğe sahip olduğunuzu göstermektedir. Bu rüya genellikle hayata pozitif bir pencereden bakan, yaşadığı olaylara karşı güzel birikimleri bulunan, insanlara sürekli tebessüm eden ve onlara iyilik yapmaktan kaçınmayan insanların gördükleri bir rüyadır.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
enellikle psikolojik açıdan yaşanan bir sıkıntıya, depresyona ve mutsuzluğa da delalet eden rüya, aynı zamanda bedensel bir takım rahatsızlıkların da kapıda olduğuna işarettir. Gerçek dünya ile bağ kurmakta zorlanıldığını ve aynı zamanda olan biteni hiç umursamadan, sorumsuzca yaşandığını da anlatır. Bazı yorumcular, rüyada pembe elbise giymenin kişinin çok büyük bir aşk yaşayacağı ve duygusal hayatında mutluluk verici gelişmeler olacağını da söylerler.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada Pembe Elbise Almak
Rüyada pembe renk bir elbise alan kişi hoşgörülü ve sabırlı bir kimsedir. Karşılaştığı güçlüklerle başa çıktığını ve zorluklar karşısında mücadele ettiğini gösterir. Pembe elbise alan kişi çevresinde sevilen ve sayılan bir kimse olduğu gibi, sözü dinlenen ve fikir danışılan biridir. Rüyada pembe elbise alan kişi bir erkekse, yaşadığı sıkıntıları gizlediğine ve tüm dertlerini içine attığına işaret eder.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada Pembe Ayakkabı Giymek
İyimser bir ruh haline işaret eden rüya aynı zamanda kişinin, mevcut sıkıntılarını sabrederek aşacağına ve hayallerine geç de olsa kavuşacağına yorumlanır. Bazen de aşk için çıkılacak bir yolculuğu temsil eder. Rüyasında pembe ayakkabı giyen kişi erkek ise, bir bayandan büyük bir iyilik görür. Rüyayı gören kişi bayan ise, bir kız çocuğu sahibi olur.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada Pembe Gömlek Giymek
Rüyada pembe gömlek giyen kişi müjdeli bir haber alır ve aynı zamanda ilim yolunda büyük adımlar atar. Terfi ve mertebe açısından da büyük gelişmelere neden olan rüyada giyilen gömlek uzun ise çocuk sahibi olmaya işarettir. Kısa bir pembe gömlek giymek ise, en kısa zamanda dertlerin sona ereceğine ve feraha kavuşulacağına işaret eder. Rüyasında kısa bir pembe gömlek giyen genç kız tez vakitte evlenir, evli bir bayan böyle bir rüya görürse de gebe kalır.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)  
Rüyada pembe elbise giymek, kişinin hiçbir zaman gerçekleşmeyecek olan düşlerin peşinde koştuğunu ve hayaller dünyasında yaşadığını ifade eder. Genellikle psikolojik açıdan yaşanan bir sıkıntıya, depresyona ve mutsuzluğa da delalet eden rüya, aynı zamanda bedensel bir takım rahatsızlıkların da kapıda olduğuna işarettir. Gerçek dünya ile bağ kurmakta zorlanıldığını ve aynı zamanda olan biteni hiç umursamadan, sorumsuzca yaşandığını da anlatır. Bazı yorumcular, rüyada pembe elbise giymenin kişinin çok büyük bir aşk yaşayacağı ve duygusal hayatında mutluluk verici gelişmeler olacağını da söylerler.

İlgili rüyalar

+1 oy
2 yorum 51 okuma
+8 oy
40 yorum 447 okuma
mustafaharputi 2 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)   yazdı
+7 oy
101 yorum 1.1k okuma
+12 oy
182 yorum 1.8k okuma
+13 oy
30 yorum 208 okuma
mustafaharputi 11 Eylül 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)   yazdı
+9 oy
40 yorum 616 okuma
mustafaharputi 2 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)   yazdı
+3 oy
25 yorum 250 okuma
mustafaharputi 30 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)   yazdı
+5 oy
40 yorum 575 okuma
mustafaharputi 15 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)   yazdı
+4 oy
3 yorum 69 okuma
Gamze1389 15 Ekim 2021 Rüya kategorisinde Gamze1389 Karabasan (383 puan)   yazdı
+2 oy
3 yorum 56 okuma
Ary3 2 Eylül 2021 Rüya kategorisinde Ary3 Karabasan (646 puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 63 okuma
Seymaf 10 Ağustos 2021 Rüya kategorisinde Seymaf Karabasan (589 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 159 okuma
sedax1 15 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde sedax1 Rüyakar (3.8k puan)   yazdı
+7 oy
5 yorum 222 okuma
mustafaharputi 10 Temmuz 2020 İstihare kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.7k rüya

162k yorum

21.0k düş-ünce

7.5k üye

376 Aktif
0 Üye ve 376 misafir
Bugün : 3540
Dün : 24035
Toplam : 36193525
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...