Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
92 okuma
mustafaharputi Paranormal kategorisinde Rüya Bilgesi (17.6m puan)  
Kayıp Kıta Mu isimli kitaptan James Churcward ve onun dostu olan tibetli başrahip Rişi arasında ki bir anektottur. Gerçekten ilginç ve değerli bir bilgi :

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

6 Yorum

+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.6m puan)  
 
En İyi Yorum
Bana bir fenomeni açıklarken genellikle pratik olarak da gösterirdi. Kendisine bir gün şöyle sordum:”Bazen,uzun süre önce ölmüş varlıkları gördüğümüz olur mu?Yoksa bu sadece imgeleme midir;beyin serapları mıdır?”Yanıtı şöyle oldu:”Oğlum,bu imgeleme değildir.Beynin bir serabıda değildir;bazı kişilerin bazen öte alemden ziyaretçileri olması fiilî bir gerçektir. Herkes onları görme yeteneğine sahip değildir.Bu onların içsel titreşim düzeylerine bağlı bir konudur.Bazıları da hiçbir zaman böyle ziyaretler yaşamazlar”
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.6m puan)  
Kişisel deneyimimden,okuyucularıma,fotoğraf makinesinin insan gözünün göremediklerini görebildiğini ve kaydedebildiğini söyleyebilirim.Bu gibi bir fenomenin gerçekleştiğine 3 kez tanık oldum ve filmleri en iyi fotoğrafçılara götürüp bir açıklama istedim.Hepsi de bunun kendilerini aştığını söyledi.Bu üç fotoğraftan en kusursuzunda bir ağacın kovuğu içinde oturmuş genç bir kadın vardı.Annesi onu derhâl tanıdı ve on yıl önce öldüğünü söyledi;o ağaç kovuğu en sevdiği yerlerden biriydi.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.6m puan)  
Başka konulara daldım.Şimdi Rişi’ye dönmek istiyorum.kendisi şunları da eklemişti:”Öte alemde bulunup da kendilerini sana gösterebilecek birçok kişi vardır.Birincisi,ölmeden önce üstat mertebesine ulaşmış olanlardır.Yanına gelebilir ve titreşimlerini senin düzeyine uydurabilir. Böylece seninle akortlu hale gelir ve vizyon yoluyla bu kişilerin varlığından haberdar olabilirsin.Ancak daha sık olmak üzere,karşına çıkanlar yakınlarınla dostlarındır.Bu kişilerin,dünyadayken seninle içten bağlantıları olmuştur.Bunun nedeni,burada,dünyada,içsel titreşimlerinizin aynı düzlemde bulunmuş olmasıdır.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.6m puan)  
Titreşimlerini yeniden dünyasal düzleme geri çekebilir ve akordu sağladıklarında,vizyon yoluyla kendilerini gösterirler.Bu ziyaretler,burada,yeryüzünde kalpleri bir olmuş kişiler arasında hiç de nadir değildir.Görüyorsun,oğlum,sevgi,semavi babamızın imgesidir ve sevgi,semavi babamızın insandaki izdüşümüdür”
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.6m puan)  
Kendisine bu ziyaretçileri görmemizi engelleyen koşulların neler olduğunu sordum.Yanıtı şöyle oldu:”Çünkü titreşimleri,beyninizin bunları alabileceği kadar sizinkilere yakın dahi olsa,vizyon oluşturacak kadar tek sesliliğe ulaşmamış olabilir.Bazen de kendilerini görmeniz konusunda isteksiz davranırlar.Kişisel olarak ben şu sonuca vardım ki,görünmek istemeyenler büyük üstatlardır ve sizi,öte alemden bu dünyaya bir iletişim ve bilgi gereci olarak kullanmaktadırlar.”Sonra kendisine,bu gibi iletişimlerin örneğini yada tasvirini verip veremeyeceğini sordum.Şöyle yanıtladı:”Evet,bazı sanatçılar,bazı heykeltıraşlar ve bazı yazarlar;bilhassa da yazarlar.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.6m puan)  
Üstat yada her kimse,titreşimlerini yazarın beynine akortlar ve bu titreşimlerle neler yazacağıyla ilgili arzu yada komutlarını ifade eder.Yazarın beyni bunları alır ve bunları alırken başka hiçbir şey yazamaz.Eğer kendi dünyevi mantığıyla bir şeyler uydurmaya çalışacak olursa,eseri tamamladıktan sonra sadece anlamsız karalamalar yaptığını görür.Yalnız,üstadın beynine verdiği şeyi mantıklı biçimde yazabilir.Bir çekim altındadır.Görünmeyen onu yönetir. Eskilerin “ilhamlı yazı” dediği budur. Bunlar seçilmiş bir vasıta yoluyla öte alemden gelen yazılardır.

İlgili rüyalar

+5 oy
8 yorum 471 okuma
+3 oy
1 yorum 40 okuma
Cengizhan34 16 Kasım 2021 Rüya kategorisinde Cengizhan34 Karabasan (27 puan)   yazdı
+4 oy
4 yorum 99 okuma
mustafaharputi 10 Haziran 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.6m puan)   yazdı
+18 oy
3 yorum 102 okuma
Arkturus 18 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Arkturus Rüyakar (2.8k puan)   yazdı
+6 oy
11 yorum 131 okuma
Üstat_Simuy_Alaca 23 Aralık 2020 Bilgi kategorisinde Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (382k puan)   yazdı
+1 oy
6 yorum 76 okuma
vetre 16 Aralık 2020 Analiz kategorisinde vetre Rüya Bilgesi (548k puan)   yazdı
+6 oy
4 yorum 116 okuma
yok 4 Temmuz 2020 Durugörü kategorisinde yok Rüya Yorumcusu (12.2k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 56 okuma
irembrl 29 Mayıs 2021 Rüya kategorisinde irembrl Karabasan (667 puan)   yazdı
+10 oy
2 yorum 102 okuma
+4 oy
1 yorum 115 okuma
+8 oy
42 yorum 622 okuma
mustafaharputi 9 Eylül 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.6m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.8k rüya

162k yorum

21.1k düş-ünce

7.6k üye

336 Aktif
2 Üye ve 334 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 16274
Dün : 26819
Toplam : 37120412
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...