Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
70 okuma
Rüya kategorisinde  
düzenledi
Rüyada birinin elinde yılan beyaz benekli orta uzunlukta ve görünce aa ne kadar güzel diyip direk alıyorum elime yılan da sağ elimi ısırıyor ama bir şey olmuyor ardından boynunu kafasını uygun yerde tutmaya çalışıyorum ve bu sefer diğer elimi ısırıyor ama bir şey yapamıyor sol koluma sarılmış ben de kafa kısmını tutuyorum sokmasın diye ama gıcık da oluyorum.
Ardından farklı bir yerdeyim bir bahçe ağaç yeşillik vs. amcamın eşi yani yengem hamile büyük ve sivri bir karnı var ama yaşı 50 civarında yengemin hamile kalmaz kalamaz diye biliyorum belli yaşı geçtiği için, anne vs birkaç kişi var bir de halam var ama benim gerçekte öyle bir halam yok ama rüyada çok tatlı şeker bir hala ve ben bahçede bir yerdeyim diğerleri başka yerde bir erkek ile küsüm bir buçuk ay üzeri oldu yani... (ama hoşlantı vs değil bizimki öyle normal bir arkadaşlık ile başladı durup dururken ondan dolayı bitti ben kırılıp sildim hayatımdan) ben bir şeyleri yıkayıp düzeltiyorum bir bakıyorum beni izliyor sonra ben farkediyorum ama umrumda değil bir de ben yerden yüksekteyim bir masa gibi birşeyin üstünde işlerimi onun üstünde yapıyorum birden arkamda beliriyor ve kalçamdan etkilenir gibi ellerini direk kalçama götürüyor dokunuyor ben de sen ne yaptığını sanıyorsun diyip sinir oluyorum ardından bana yardım etmeye çalışıyor git burdan falan diyorum rüyada hamile olan yengem geliyor duruyor sakince yenge arkadaşım burda karşılaştık diyorum gülüyor gidiyor yengem ardından biz bir iki bilmediğim arkadaş da var tanımıyorum gerçekte öyle birileri yok yürüyoruz hep birlikte tabi küs olduğum kişi de var sonra bir arkadaşım ile konuşuyor rüyada ki halam da bana bir hediye veriyor mutlu oluyorum ama neydi hatırlamıyorum ben uzak durmaya çalışıyorum ondan
Rüyamda bir şey hatırlıyorum bir yerdeyim çöl değil ama ağaç da yok çok güzeldi ve güneşin doğumunu izledim tam karşımda güneş bana göre doğarken  sola gitti.
 
Sarı renk beyaz benekli yılan eksik yazmışım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+2 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Birinci rüyandaki yılan erkekleri temsil ediyor. Yakınlaştığın birisi sana bolca laf sokuyor, kızdırıyor seni. ama onu tutmayı da bırakmıyorsun. bir yandan elinde yani. bir yandan gıcık oluyorsun bu duruma ama sana zarar veremediğinin de farkındasın.

bu henüz olmamış, yakın zamanda olacak da olabilir. hazırlıklı ol derim.
+1 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
Yengenin hamilelik durumu yeni bir başlangıcı simgeliyor, yani yeniliğe gebe anlamında. Belki yeni bir alışkanlık, hobi bir sürü şey olabilir. Taksitle bir ev, araba almak bile olabilir.
Hala ise güvendiğin bir orta yaş kadının temsil ediyor. Bu arada seni taciz veya rahatsız eden birisi var. Yani sana sıkıntı veren. Bu kişi çevrende dolaşıyor hep.

İlgili rüyalar

+2 oy
8 yorum 188 okuma
irembrl 26 Mayıs 2021 Rüya kategorisinde irembrl Karabasan (667 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 102 okuma
+4 oy
4 yorum 183 okuma
+8 oy
1 yorum 102 okuma
25 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Meral   yazdı
+6 oy
2 yorum 104 okuma
Şevval Su 28 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Şevval Su Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+13 oy
5 yorum 3.5k okuma
16 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde misafir   38 131 278 yazdı
+2 oy
1 yorum 78 okuma
11 Şubat 2019 Rüya kategorisinde Gökhan Bakraç   yazdı
+16 oy
4 yorum 154 okuma
+15 oy
1 yorum 53 okuma
eirene 5 Mayıs 2021 Rüya kategorisinde eirene Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 94 okuma
Arşiv 30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Ustası (56.6k puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 102 okuma
sahara 19 Eylül 2021 Rüya kategorisinde sahara Karabasan (501 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.7k rüya

162k yorum

21.0k düş-ünce

7.5k üye

389 Aktif
0 Üye ve 389 misafir
Bugün : 3277
Dün : 24035
Toplam : 36193263
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...