Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
70 okuma
azely Rüya kategorisinde Rüyazede (1.2k puan)  
düzenledi
Benim aşık olduğum ve bunu itiraf ettiğim biri var. İtirafı email üzerinden yaptım ve ertesi gün şehri terk ettim. Cevap vermemesini de özenle rica ettim, olacak bir şey değildi zaten. Cevap vermedi, kaç aydır da görmedim kendisini. Neyse rüyamda iki katlı kocaman depo  gibi bir yerdeyim. Ben ikinci kattayım, ilk katta onu görüyorum. Elinde bir yüzükle bana gülümsüyor. Çok mutluyum, koşarak iniyorum merdivenleri. Ona varıyorum, elimi uzatıyorum fakat yüzüğü parmağıma takan kişi farklı! Ona benzeyen, daha önce gördüğüm biri. Çok üzülüyorum, en başından onun olmadığını yanlış gördüğümü düşünüyorum. Daha sonra bir taksiye biniyorum, tam hatırlayamıyorum rüyayı. O da araba gibi bir şey sürüyor, saçları bembeyaz (benden 11 yaş büyük fakat saçları siyah), beni görünce kafasını çeviriyor, arabayı kenara çekip, beni görmemiş numarası yapıyor. Ben de üzgün bir şekilde taksinin içinde gidiyorum. Galiba bir şeyi unutmuşum da taksiyi başka bir yere yönlendiriyorum ve onun beni takip ettiğini fark ediyorum. O yine kafasını çeviriyor, beni görmemiş gibi yapıyor. Ben de hem mutlu oluyorum beni izlediği için hem de garip hissediyorum, neden öyle yaptığını anlayamıyorum.
Not: ben gurbetçiyim. Türkçeyi iyi kullanamıyorum, gramer hataları yapıyorum, düşük ve anlamsız cümleler kura biliyorum bazen. Mazur görünüz. Teşekkürler.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+4 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.1m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Öncelikle anlatımınız gayet güzel merak etmeyin ve hoşgeldiniz. Aşık olduğunuz kişi sizin bilinçaltınıza yerleşmiş. Onu iki katlı evin birinci katında görmeniz bundan dolayıdır. Fakat geçmişte yaşadığınız olumsuz düşünceleriniz rüyanızdaki o kişinin de değişmesine sebep oluyor.

Belki bu konuda kendinizi daha olumlu düşüncelere itmelisiniz. Siz ne kadar olmayacağına inanırsanız o kadar olmaz çünkü. Duygularınızı ifade etmişsiniz ama şartları değiştirip (taksi ile yolunuzu değiştirmeniz) onu geride bırakmışsınız. Bir yandan da hala sizi izlediğini hissedip bundan dolayı da mutlu oluyorsunuz.
0 oy
azely Rüyazede (1.2k puan)  
Teşekkürler.
Fakat kendisini düşünmemek için çaba sarfediyorum, hiç bir şekilde iletişim kurmuyorum, sosyal medya hesaplarını falan izlemiyorum ve görüştüğüm birisi var. Bir kaç kez girdi rüyama bu ay ve hem mutlu hem üzgün hissediyorum rüyalarımda. Sembol değil de bilinçaltıysa, yapacak birşey yok demek

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 92 okuma
cimcime 14 Kasım 2020 Rüya kategorisinde cimcime Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+4 oy
3 yorum 68 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (97.3k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 113 okuma
20 Kasım 2018 Rüya kategorisinde misafir   37 118 268 yazdı
+6 oy
1 yorum 46 okuma
15 Haziran 2019 Rüya kategorisinde asya   1 2 yazdı
+2 oy
1 yorum 83 okuma
21 Haziran 2018 Rüya kategorisinde misafir   37 118 268 yazdı
+6 oy
2 yorum 109 okuma
+9 oy
3 yorum 46 okuma
+3 oy
2 yorum 75 okuma
Okan ecem 26 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Okan ecem Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 76 okuma
+2 oy
40 yorum 428 okuma
mustafaharputi 9 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.1k rüya

160k yorum

19.6k düş-ünce

6.9k üye

504 Aktif
0 Üye ve 504 misafir
Bugün : 5817
Dün : 22162
Toplam : 30135672
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...