Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
523 okuma
mustafaharputi Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (16.5m puan)  
yeniden etikenlendirildi
Rüyada eski sevgili tarafından takip edildiğini görmek, bir türlü peşinizi bırakmıyorsa ve zor bir ayrılık olduysa artık eski sevgilinize karşı korku ve endişeniz ortadan kalkar.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

9 Yorum

+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)  
 
En İyi Yorum
Onun da kendi yoluna gittiğini öğrenebilirsiniz. ikinizin de hayatına başkaları girer ve sizi rahatsız etmeyi bırakır. Eski sevgiliniz siz ne yapsanız haberdar oluyorsa arada laf taşıyan kişilere karşı da dikkatli olmanızda fayda var. Sizi takıntı haline getirdi ise artık sizden uzaklaşır. İş veya eğitim gibi çeşitli sebepler ile başka bir yere yerleşerek de ondan uzaklaşabilirsiniz ve temelli hayatınızdan çıkar. İkinci bir şans vermek konusunda kararsız iseniz artık ilişkiye son nokta konur. İkiniz için de hayırlısı olacak kararı verirsiniz.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)  
Rüyada eski sevgilinin seni takip etmesi ve korkmak, ne yapsa da size zarar verememesine ve yeni ilişkinizde daha mutlu olacağınıza yorumlanır. Bazı sözleri ve tehditleri sadece lafta kalır, sizi üzecek bir şey yapamaz.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)  
Rüyada eski sevgili tarafından rahatsız edilmek, özle hayatınıza karışmaya kalkar ve müdahale eden her kim varsa bu kişilerden uzaklaşmaya yorumlanır. Sizi yanıltan ve fikirlerinizi değiştirmeye çalışan birileri olabilir. Kendi etkisi altında bırakmaya çalışabilir. Eski sevgiliniz de sizi yeniden ikna etmeye çalışabilir.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)  
Rüyada Eski Sevgilinin Peşinden Gelmesi

İki kişi arasında kalmak şeklinde yorumlanır. Örneğin sizden hoşlanan biri ile eski sevgiliniz arasında kalabilir, yeni bir ilişkiye başlasam mı diye kendinize sormaya başlayabilirsiniz. Yeni bir ilişki konusunda ısrarcı olan biri olabilir.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)  
Rüyada Eski Sevgili Tarafından Takip Edilmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgili tarafından takip edilmek ihya yorumu, zamanında yaptığınız hataları düşünerek kendinize kızmak ve bir daha tekrar etmeme konusunda kararlı olmaya yorumlanır. Eski sevgilinize size karşı yalanları da ortaya çıkabilir ve insanlara güveniniz sarsılabilir. Onun size söylediği tüm yalanların geç de olsa farkına varılır.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)  
Rüyada eski sevgilinin takip ettiğini görmek, kişinin eski sevdiğini düşündüğüne yahut arada var olan husumetin yeniden gündeme geleceğine yorumlanır. Eski sevdiğinin takip ettiğini gören kimsenin bu kimseden yakın zamanda haber alacağını, yeniden görüşmek isteyeceğini söyleyebiliriz. Var olan sorunların ortadan kalkacağının habercisidir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)  
Rüyada eski sevgilinin takip etmesi, bu kimseyi unutamadığına ve yaşamış olduğunuz hadiselerin etkisi altında kalmaya işaret eder. Özlem ve hasret içinde yaşamaya yorumlanır.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)  
Ruyada sevgili veya es tarafindan takip edildigini gormek, ruya sahibinin gercek hayatta icinde bulundugu sartlara gore yorumlanmaktadir. Eger ruya sahibi bekarsa ve sevdigi bir kisi varsa, bu kisiden duygularina bekledigi gibi bir karsilik bulamayacagina, eger ruya sahibinin gercek hayatta bir iliskisi varsa bu insan ile bazi konularda anlasmazlik yasayabilecegine, son olarak ruya sahibi eger evli ise de bazi konularda esi ile farkli dusuncelere sahip olacagina yorumlanmaktadir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)  
Ruyada karşı cinsten biri tarafından takip edilmek

Ruyada karsi cinsten biri tarafindan takip edildigini gormek, ruya sahibinin cevresinde onu seven ve deger veren dostlarinin sayisinin artacagina isaret kabul edilmektedir.
Ruyada sevgili tarafindan takip edilmek

İlgili rüyalar

+5 oy
100 yorum 623 okuma
mustafaharputi 1 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 19 okuma
+10 oy
102 yorum 718 okuma
mustafaharputi 3 Haziran 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)   yazdı
+15 oy
1 yorum 45 okuma
Denizmtlu 14 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Denizmtlu Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 45 okuma
galatasaray661322 1 Şubat 2020 Tabir kategorisinde galatasaray661322 Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 46 okuma
725 23 Ocak 2020 Tabir kategorisinde 725 Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+11 oy
3 yorum 219 okuma
Kardelen 28 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde Kardelen Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+19 oy
2 yorum 36 okuma
+7 oy
1 yorum 91 okuma
+5 oy
1 yorum 50 okuma
+18 oy
8 yorum 200 okuma
Karga 10 Ekim 2019 Durugörü kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (939k puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 118 okuma
mystique 24 Nisan 2019 Rüya kategorisinde mystique Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 57 okuma
Oya 2 Kasım 2019 Tabir kategorisinde Oya Rüyazede (1.0k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.6k rüya

159k yorum

18.6k düş-ünce

6.6k üye

564 Aktif
5 Üye ve 559 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 11945
Dün : 26327
Toplam : 27941214
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...