Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
83 okuma
asiya Rüya kategorisinde Rüya Yorumcusu (13.1k puan)  
Hayırlı Günler, Allah hayır etsin rüyamda denizin üstünde iskeleye benzeyen bir yarım adada beyaz üç katlı bahçeli bir evim vardı. Evde ben ve eşim yaşıyorduk rüyamda evliydim(erkek arkadaşımla) evime sahilden baktığımda denizin ve karanın bitimiyle beraber muhteşem bir manzarada buluşuyordu evim. Evin içinde bir akşamüstü vaktiydi arkadaşlarla aile ile yemek yiyorduk yemekleri ben yapmıştım mutlu bir hün geçiyordu ben mutfağa girdim ufak bir erkek çocuk Mutfak çekmecelerinin önündeydi birinin çovuğu kalbulmuş gibiydi aslında bişeyleri çalmaya çalışıyordu ama çocuk olduğu için çok kızamadım odaya aldım onu eşime verdim yemek yedir sonra ailesini bulalım dedim eşimin kucağındaydı yemek veriyorduk ısrarla yemiyordu ama açtı da kızıp ona hafif bir tokat atıyordum ama o çok ağlıyordu üzüldüm o ağlayınca sonra eşim çocuğun ailesini öğrendim gidip vereyim diye kalktı ben durun bir dk dedim tabaktan bayram şekeri çıkardım birkaç tane küçük çocuğa verdim ve beni sevmeye başladı . Sonra eşim eve döndüğünde oturup sitem ettim neden böyle sürekli mutfaktan hırsız giriyor eve daha öncede bir çocuk girmişti ondan öncede başka biri girip bir arkadaşımızı yaralamıştı polislere söyle artık evi kontrol etsinler hatamız nerde diye. Bir arkadaşımızda ona mutfak balkonuna kamera bırakmadığı için hırsız girdiğini söylüyordu bize oraya kamera bıraksanız gelmezler. Diyordu sonra yemeğimizi yemeye devam ediyorduk mutluyduk. Yorumlarsanız sevinirim.
asiya Rüya Yorumcusu (13.1k puan)  
ve evden birşey çalınmıyordu sadece hırsızın gelmesi rahatsızlık vermişti.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+6 oy
Ruyadede Rüya Bilgesi (187k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Deniz ve kara sembolleri rüyanızda iki farklı durumu aynı anda temsil ediyor.Birincisinde deniz özgürlüğü,kara bağımlılığı,sahil bu ikisi arasında olan sınırı temsil eder.Denize çıkmak sizin ve müstakbel eşinizin ne kadar akrabası ve arkadaşları var ise hepsinden ayrılıp tamamen bağımsız bir hale gelmenizi,kara kısmı ise bu durumun tam tersini onlara bağımlı olan hali gösterir.Bu birinci temsil duruma göre sahilden evinize bakmak ile bu ikisi arasındaki uyumu ve dengeyi iyi sağladığınızı gösterir.Ne tam bağımsız,ne tam bağımlı.Gerektiğinde bağımsız,gerektiğinde bağımlı.Bu sizin tam olarak istediğiniz görüntü.Manzarayı çok sevmeniz bundan dolayı.Özellikle yarım ada görmeniz dört noktanın üç tarafının deniz ile çevrili olması manasına gelirki,özgürlük kısmının sizin için ne kadar önemli olduğunu ve sadece bir noktadan karaya bağlantı ile aile ve arkadaş bağlantılarına verilen önemi görüyorsunuz.Bu durumun teyidini,ilgili kişilere verilen akşam üstü yemeği ile gösteriyorsunuz.

Aynı sembollerin ikinci temsilinde deniz sizi,kara eşinizi temsil ediyor.Deniz su,kara toprak olarak dört elementten ikisini temsil eder.Ancak bu elementler sizin gerçekte olan elementlerinizin tam tersi mahiyette.Siz normalde “ateş”,eşiniz ise “hava”.Rüyanızda normalde olan elementlerin sizi dengeleyecek olan terslerini görüyorsunuz.Ateş’i su,havayı,toprak dengeliyor.İkinizin de tam tersi ile dengelenmeniz neticesinde sahilden baktığınızda gördüğünüz manzarayı çok beğeniyorsunuz.İş’te bu denge halinden sonra deniz üstünde iskleye benzeyen yarım adaya üç katlı beyaz bir ev yapıyorsunuz.O ev,evlilik süreniz ile ilgili temenninizden.Her kat bir dönemi temsil ediyor.Gençlik,orta yaş ve ihtiyarlık dönemlerinde birlikte yaşlanmak ile ilgili temenniniz bunlar.Beyaz olması zaten yepyeni bir dönemin başlangıcı olmasından.

Bundan sonra ki kısımlar ise işte bu temenninin olmaması yönünde olabilecek dışarıdan gelen etkenlere dair.Eve gelenlerden veya dışarıdan olabilecek aile,arkadaş ama özellikle tanımadığınız her kim varsa onlardan gelebilecek “sıkıntı”lardan dolayı bu kurduğunuz,dengeye getirmek için çaba gösterdiğiniz,ömrünüzün sonuna kadar birlikte olmak istediğiniz kişi ile ilişkinizin bozulmaması yönünde gördüğünüz riskler.Siz yarım ada ile bu kuracağınız sistemde karaya sadece bir bağalntı ile bir açık nokta bırakmıştınız.İş’te bu açık noktadan gelebilecek sıkıntılardan dolayı müstakbel eşinize kızıyorsunuz.Yarım ada değilde tam ada yapmadığınız için belki pişmansınız.Bu pişmanlığınızın bir tarafı(tam ada olmanız eşinizi tamamen kapsamanız demek) eşinizi tamamen kapsamak isteği de var,dışarıya özellikle eşiniz tarafında gelen bayan henüz tanımadığınız kişilere tamamen kapatmak da var.Zaten düşünce kısmında tanımadığınız resimde gördüğünüz kişi ile ilgili “acaba anlaşabilir miyim?” diye kendi kendize soruyorsunuz.Hırsız çocuğun mutfaktan girmesi,çocuk olması,ona bayram şekeri verince iyi sizi sevmesi vs hep dışarıdan evinize gelecek özellikle eşiniz tarafından olana bayanlara(mutfak-çocuk-çocuğu eşinizin kucağına verilmesi-çocuğun ailesini eşinizin bulması) karşılık duyduğunuz şüphe ve edişeler ile ilgili.Sanırım bu konuda dışarıdan gelen bazı bayanlar,mevcut arkadaşlarınızı rahatsız etmiş onları duygusal yönden yaralamışlar.Bu konularda tecrübeli birisi size dışarıdan gelenlere karşı bir izleme sistemi kurgulamanızı istiyor ki başka sıkıntılar yaşamayasınız.

Ne yapılması gerektiğini artık bildiğiniz için yemek sahnesine huzrla geri dönüyorsunuz.

DAB,
Selamlar.
asiya Rüya Yorumcusu (13.1k puan)  
teşekkür ederim yorumunuz için
0 oy
asiya Rüya Yorumcusu (13.1k puan)  
Ha şunuda ekleyeyim eşimin 2-3 arkadaşı tanışmaya gelecekti bize fotoğraflarına bakıyordum bir kadın dikkatimi çekiyordu hoş giyimliydi kafasındaki eşarbı su yeşiliydi Bakarken diyordum acaba anlaşacak mıyız sonra geldiklerinde çok iyi kaynaşıyorduk

İlgili rüyalar

+3 oy
2 yorum 47 okuma
Likya 7 Eylül Rüya kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (442k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 103 okuma
M.tufan 3 Şubat 2020 Rüya kategorisinde M.tufan Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 26 okuma
+4 oy
1 yorum 77 okuma
geekone3388 21 Kasım 2019 Rüya kategorisinde geekone3388 Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+4 oy
3 yorum 57 okuma
5x 15 Ekim Tabir kategorisinde 5x Karabasan (66 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 35 okuma
+6 oy
142 yorum 3.0k okuma
mustafaharputi 5 Kasım 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)   yazdı
+7 oy
3 yorum 141 okuma
Adams 18 Şubat Rüya kategorisinde Adams Rüya Tabircisi (7.3k puan)   yazdı
+8 oy
4 yorum 78 okuma
saga 8 Aralık 2020 Tabir kategorisinde saga Rüya Tabircisi (5.9k puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 71 okuma
+9 oy
12 yorum 176 okuma
Afsana 10 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Afsana Karabasan (657 puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 75 okuma
lavinia7 6 Aralık 2020 Rüya kategorisinde lavinia7 Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 45 okuma
Rüyalarda sorular 19 Mart 2020 Rüya kategorisinde Rüyalarda sorular Rüyazede (1.2k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.3k rüya

161k yorum

20.1k düş-ünce

7.1k üye

620 Aktif
5 Üye ve 615 misafir
Bugün : 10586
Dün : 28523
Toplam : 31351676
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...