Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+9 oy
2.0k okuma
Elf066 İstihare kategorisinde Rüyazede (2.0k puan)  
yeniden etikenlendirildi
Merhabalar evlilik için istihareye yattım 3 gün karışık rüyalar gördüm sizlerinde yorumunu almak isterim. İlk gün  Kendimi denizde gördüm  iki katlı bi feribotla yolculuğa  çıkıyorduk çok kalabalıktı ben alt katta olup denizi yakından seyretmek istiyordum ama üst katta oluyodum alt kat hep dolmuş üzülüyodum tam olarak böyle gördüm. 2. Gün hurma gördüm böyle iri iri ama sonradan parçalanmış haliyle hatırlıyorum 3. Gün bir şey görmedim. Merakla bekliyorum yorumlarınızı şimdiden teşekkürler

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+2 oy
Mirac Rüya Ustası (52.9k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyanız hayırlı olsun kardeşim bu rüyada ilk güne bakacak olursak olumlu bir havası var ama ikinci rüyanızda ise ya sizin ya da karşı tarafın etrafındaki insanlardan etkilendiğimiz gosteriyor
+3 oy
Kahin Rüya Ustası (63.2k puan)  
Deniz rüyaları en genel anlamı itibariyle iç dünyamız ve yaratıcılığımız hakkında bilgi içerir. Rüyada deniz içinde yaşanan her şey iç dünyamızın derinliklerinde yaşananlar, denizin yüzeyinde yaşananlar ise iç dünyamızdaki tepkilerin dışa yansımalarıdır.


Rüyada deniz duygusal alemin ve bilinçaltının temsilcisidir. Duygusal alem ve bilinçaltımızın durumuna dair her şeyi aslında deniz rüyasını yorumlayarak anlayabiliriz. Rüyada durgun deniz duyguların kontrolünün ele alınmış olmasının, duygusal istikrarın, huzur ve sakinliğin belirtisi olurken dalgalı deniz duygusal çalkantılar ya da duygusal alemde kontrol kaybına işaret eder. Rüyada denizdeki hareketler, balıkların hareketleri ya da yaşanan her şey aslında duygular aleminde ve bilinçaltımızda yaşananlara ışık tutar.
Rüyada deniz bilinçaltının yaratıcılığının bize sunabileceği tüm nimetlere dair ipuçları verir. Bu rüya aslında gizli içsel potansiyellerimiz ve yeteneklerimizi bize hatırlatır. Denizde çok fazla balık olması ve rüya sahibinin hoş vakit geçirmesi aslında çok geniş bir iç dünya ve yaratıcılığa sahip olmak ve bu yaratıcılığı kullanarak çok büyük menfaatler elde edebilecek olmanın altını çizer. Bu rüyanın sahibi bir sanat dalıyla ya da yaratıcılığını kullanabileceği bir meslekte çalışıyor ise insanlığın faydalanabileceği sonsuz eserleri ortaya çıkarabilecek içsel güce sahiptir.
0 oy
 
Merhaba, 3 gecedir istihareye yatıyorum. Bu gece rüyamda yanımda yakın arkadaşımla birlikte fındık bahçesinde yürüyorduk sonra karşımıza bloklar şeklinde kayalar çıktı fotoğraf çekilelim derken yerde Latin alfabesi ama karışık yazılar gördük hemen ön tarafında da 2 göz halinde bir yere ışınlanmaya yarayan geçit gördüm. Biri gidiş, biri dönüş.Bu sırada geçitten geçen inekler vardı. arkadaşımla geçmeye kadar verdik geçerken birisi bu geçitleri Hz Ebu Bekir buldu falan diye bişey söyledi. Geçitden geçince kendimizi denizde turuncu can yelekleri boynumuzda gördüm. Sonra olduğumuz yer limanmış ve bizi çıkardılar sudan.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 46 okuma
+5 oy
2 yorum 36 okuma
+10 oy
1 yorum 137 okuma
Eda04 8 Eylül 2020 İstihare kategorisinde Eda04 Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+15 oy
3 yorum 185 okuma
+12 oy
4 yorum 172 okuma
16 Mayıs 2019 İstihare kategorisinde Canan   yazdı
+11 oy
3 yorum 156 okuma
9 Mayıs 2019 İstihare kategorisinde Dilek   1 12 22 yazdı
+3 oy
3 yorum 58 okuma
Newbahar 25 Temmuz İstihare kategorisinde Newbahar Rüya Yorumcusu (17.6k puan)   yazdı
+11 oy
5 yorum 196 okuma
+5 oy
3 yorum 117 okuma
hatice435 10 Mayıs 2020 İstihare kategorisinde hatice435 Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 101 okuma
X35X 20 Kasım 2019 İstihare kategorisinde X35X Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+12 oy
2 yorum 151 okuma
sonsuz 17 Nisan 2019 İstihare kategorisinde sonsuz Rüya Bilgesi (115k puan)   yazdı
+9 oy
3 yorum 83 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.2k rüya

161k yorum

20.0k düş-ünce

7.1k üye

522 Aktif
2 Üye ve 520 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 332
Dün : 25296
Toplam : 31197874
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...