Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+10 oy
169 okuma
Simge Analiz kategorisinde Rüya Bilgesi (144k puan)  
Rüyada görülen kıyamet veya dünyanın sonu, rüyayı görenin geleceğiyle ilgili belirsizliğinin yansımalarıdır. Genellikle, gerçek yaşamlarında bazı şeyler ermektedir; bu bitişler ilişki, kariyer veya proje olabilir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

6 Yorum

+4 oy
Hypnos Rüya Bilgesi (172k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyada kıyamet günü olduğunu görmek ne anlama gelir?
Kıyamet günü rüyaları genellikle korkularımıza vurgu yaparlar. Tam olarak güvenli ve rahat olduğumuzu düşündüğümüzde evren bizim için bir şeyleri yıkacak enerjiyi gönderebilir. Evren yıkıcı ve acımasızdır fakat onun bu yıkıcılığı yeni bir döngünün başlaması için gereklidir. Tıpkı yaşamımıza yeni bir şeyi sokabilmek için eskiyi tamamen yok etmemiz gerektiği gibi. Bir binanın üzerine yeni bir bina dikemezsiniz. Eski binayı tamamen yıkıp yok etmeli, hatta artıklarını temizlemelisiniz. Rüyadaki kıyamet günü de yeni bir şeyi yaşamımıza sokabilmek için eskiyi bizden alacak yıkıcı güçtür. Yaşamımızda da bir yenilik istiyorsak öncelikle o yeniliğin girişine yol açmalıyız. Kıyamet günüyle binaların yıkıldığını gördüğümüz rüyalar da bu duruma atıfta bulunurlar. Bu rüyalar bize “yaşamına bir şeyler giriyor, bunun için eskiyi yok ediyor” diyen rüyalardır.Her ne kadar olumsuz bir rüya olarak görülse de kıyamet günü rüyaları aslında sanıldıkları kadar olumsuz değillerdir. Bu rüyalar genellikle bir sonun başlangıcı noktasına işaret ederler. Daha dengesiz bir dünyadan ya da yaşam tarzından daha dengeli ve güzel bir yaşam tarzına geçiyor olabilirsiniz. Bunun için eski sistemi tamamen yıkıp yok etmeli ve yeni sisteme yol açmalısınız. Şu anda bu durumu “kayıp vermek” olarak görebilirsiniz. Fakat bu bir kayıp değil yalnızca evrenin bir temizlik operasyonu. Evren sizi bir şeylerden kurtarıyor ve yeni bir dünyanın içine sokuyor.
+4 oy
Hypnos Rüya Bilgesi (172k puan)  
Kıyamet günü gördüğümüz rüyalar genellikle beklenmedik gelişmeler, kaos, kargaşa ve istikrarımızı tehlikeye sokacak değişimlerin alametidir. Kıyamet günü rüyaları genellikle ruhsal ya da zihinsel olarak özümüzü sallayan durumlarla karşı karşıya kaldığımızda görülen rüyalardır. Rüyadaki kıyamet günü kendimiz için inşa ettiklerimiz, kıyamet gününün yıktıkları ise gidişine izin verdiklerimizin temsilcisidir. Rüyada kıyamet gününün binaları ve yapıları yıkıp yok ettiğini görmek kendimiz için inşa ettiklerimizin güvensiz hale gelmesi ve kendimizi korumasız hissetmeyi sembolize eder.Rüyadaki kıyamet gününün yıktıkları bazen kendimiz için inşa ettiğimiz eski düşünce sistemleri, zihinsel ya da ruhsal durumumuzun artık kendi kendini imha edeceği bir noktaya vardığımızı sembolize eder. Bir başka deyişle, değişime ve dönümüşe uğruyorsunuz. Eski olanların gidişine yol açıp kendiniz için yepyeni bir sistem kuruyorsunuz. Belki de yeni bir bakış açısı kazanıyor ve eski bakış açınızla vedalaşıyorsunuz.
+4 oy
Hypnos Rüya Bilgesi (172k puan)  
Rüyada kıyamet gününün binaları hatta her şeyi yıktığını görüyorsak bu rüya bize yaşamda ilerlemenin en iyi yolunun bir sistemin ya da yapının kendi kendini imha etmesine izin vermek olduğunu hatırlatır. Değişime direnmektense değişimin yaşamınıza girmesine izin verin, hatta sizden bir şeyleri alıp götürmesine de. Değişim her ne kadar ansızın kapıyı çalsa ve acı verici olsa da döngüsel bir gerekliliktir. Bu yıkıma yalnızca teslim olun ve yıkımın olmaması için direnmeyin. Evren sizden aldığının yerine size yenisini mutlaka verecektir.
+4 oy
Hypnos Rüya Bilgesi (172k puan)  
Kıyamet günü gördüğümüz rüyalar  bizim için yaşamda bir milat devrine vardığımıza işaret eder. Yaşamınızda bir sayfa bir daha açılmamak üzere kapanıyor ve yerine yenisi açılacak. Kıyamet gününün yıktığı binalar eski, kırık dökük ya da harabe ise belki de eskimiş düşünce sistemlerine ya da artık size hizmet etmeyenlerle vedalaşma zamanınız gelmiş. Tek ihtiyacınız olan radikal değişimler ya da güncelleme olabilir. Yepyeni bir bakış açısı kazanacağınız bir sürece giriş sizin için tek çıkar yol. Çünkü, eski sistem artık size hizmet etmiyor.
+4 oy
Hypnos Rüya Bilgesi (172k puan)  
Rüyada kıyamet gününün yıktığı binalar aslında bizim metaforik binalarımızdır ve geçmişte kendimiz için inşa ettiklerimizin sembolüdür. Binaların durumu yaşamda kendimizi nasıl gördüğümüzü, duvarları ise kendimizi dış tehlikelere karşı ne kadar korunmalı hissettiğimizi gösterir. Duvarlar aynı zamanda yaşamdaki kırmızı çizgilerimiz ve bireyselliğimiz ve toplumsallığımız arasındaki sınır çizgileridir. Sahip olduklarınızın ne kadar güvencede olduğunu düşünüyorsanız rüyadaki duvarlar bilinçaltınız tarafından o kadar kalın inşa edilir. İnce duvarlar genellikle kendini güçsüz ya da savunmasız hissetme metaforudur.
+4 oy
Hypnos Rüya Bilgesi (172k puan)  
Rüyada bir binanın kıyamet gününde yıkılmaması için çaba sarfetmek bazen değişime direnmek bazen de bir şeylerin sonunu reddetmekle ilgilidir. Nadiren de olsa binanın yıkılması boşanma korkusu işareti olabilir fakat bu yorum herkes için geçerli değildir. Bazen yaşamda büyüme ve değişim kaçınılmazdır fakat değişim dönüşümü gerektirir. Dönüşümün olabilmesi için de başlayan bir şeylerin sona ermesi ve yeniden başlatılması gerekir. Kıyamet gününün binaları yıkıp yok ettiği rüyalar ve bu binaların yıkımına direnmemiz bu dönüşümden rahatsız olduğumuzu gösterir.

İlgili rüyalar

+9 oy
10 yorum 161 okuma
Simge 1 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (144k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 86 okuma
+17 oy
7 yorum 193 okuma
Hypnos 29 Nisan Analiz kategorisinde Hypnos Rüya Bilgesi (172k puan)   yazdı
+10 oy
7 yorum 117 okuma
Simge 31 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (144k puan)   yazdı
+10 oy
1 yorum 261 okuma
Simge 13 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (144k puan)   yazdı
+6 oy
97 yorum 734 okuma
mustafaharputi 9 Mayıs 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 89 okuma
Aysegulaltnts 2 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Aysegulaltnts Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 72 okuma
asedfgh 10 Ocak 2020 Rüya kategorisinde asedfgh Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+3 oy
8 yorum 131 okuma
1 Şubat 2019 Rüya kategorisinde Zoom   yazdı
+19 oy
9 yorum 214 okuma
Simge 5 Haziran 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (144k puan)   yazdı
+11 oy
9 yorum 221 okuma
Simge 2 Haziran 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (144k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 118 okuma
Simge 26 Nisan 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (144k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 23 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.1k rüya

160k yorum

19.6k düş-ünce

6.9k üye

574 Aktif
5 Üye ve 569 misafir
Bugün : 12723
Dün : 26026
Toplam : 30216432
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...