Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
98 okuma
mustafaharputi İstihare kategorisinde Rüya Bilgesi (16.8m puan)  
Evlilik belkide insanın hayatında verdiği en önemli karardır. Kişinin hayat tarzını ve biçimi büyük ölçüde değiştiren evlilik toplumu oluşturan en önemli gruplarından olan Aileyi oluşturur. Aile kurmak ve hayatının geri kalanı gerçekten seni sen olduğun için seven insanlarla paylaşmak insanın son derece mutlu eden bir duygudur.İşte bunun için halk arasında Evlilik İçin İstihare yatılır mı ? yatılmaz mı ? şeklide bir çok soru sorulmaktadır.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)  
 
En İyi Yorum
İstihare’ tartışamaz derece bir Sünnet’tir. Lakin istiharenin rüya ile bir ilgisi yoktur. Ashabı kiram -Allah onlardan razı olsun- rüyaya yatmadılar. İstihare, iki rekât namaz kıldıktan sonra dua etmek ve iki üç gün içinde kalbine gelecek işaretlere dikkat etmektir. Siz, kendi kendinize yatıp durduğunuz şeye istihare adını vermişsiniz.Yapacağınız şey önce İSTİŞARE etmek olmalı. Yani, onun sizi, sizin onu araştırmanızdı. Sonra da istihareyi o ve siz yapardınız. Eğer üç gün sonra, böyle bir evlilik sizi mutlu edecek diye inanıyorsanız o istiharenin sonucu hayırlı demektir. Bundan sonra böyle yapın.  Bir evlilik denemesi hayatın tamamı değildir. İki, on, yirmi defa bile deneyebilirsiniz. Her tuttuğunuz altın olacak değil ya! Kesinlikle araştırmaya devam edin. Tekrar tekrar deneyin. Hayat, bıkıp korkanların yaşayabileceği kadar kolay değildir. Sabredin ve yılmayın.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)  
insanların din adına yaptıkları bazı fiillerin aslında dinle hiç alakası olmadığını, gelenekten gelen adetlerin hayatımıza yerleştiğini çok rahat anlayabiliyoruz. Burada bize düşen görev, araştırmadan sorgulamadan ve neyi niçin yaptığımızı tam olarak öğrenmeden bir işi yapmamalıyız. Aksi durumda geri dönüşü olmayan örnekte olduğu gibi hayatımızı çok yakından ilgilendiren konularda bile hata düşmüş olur, belkide hayırlı olacak işleri tepmiş oluruz.

İlgili rüyalar

+10 oy
1 yorum 114 okuma
1 Temmuz 2017 İstihare kategorisinde Kübra   1 4 yazdı
+11 oy
5 yorum 196 okuma
+15 oy
3 yorum 185 okuma
+9 oy
5 yorum 164 okuma
+12 oy
2 yorum 151 okuma
sonsuz 17 Nisan 2019 İstihare kategorisinde sonsuz Rüya Bilgesi (115k puan)   yazdı
+3 oy
3 yorum 58 okuma
Newbahar 25 Temmuz İstihare kategorisinde Newbahar Rüya Yorumcusu (17.6k puan)   yazdı
+14 oy
1 yorum 67 okuma
Ela 29 Ekim 2019 Bilgi kategorisinde Ela Rüya Tabircisi (7.0k puan)   yazdı
+11 oy
3 yorum 156 okuma
9 Mayıs 2019 İstihare kategorisinde Dilek   1 12 22 yazdı
+2 oy
1 yorum 45 okuma
+5 oy
2 yorum 36 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.2k rüya

161k yorum

20.0k düş-ünce

7.1k üye

471 Aktif
1 Üye ve 470 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 24311
Dün : 23459
Toplam : 31196557
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...