Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+9 oy
100 okuma
Simge Analiz kategorisinde Rüya Bilgesi (125k puan)  
Rüyada görülen bir savaş, uyanık yaşantınızda devam eden bir savaş olduğuna dair duyguları yansıtır. Rüyadaki  savaşın gerçekleştiği yerde ve rüyanın katılımcılarına göre hayata dair ipuçları elde edebilirsiniz. Örneğin bir iş yerinde veya iş yeri ortamında gerçekleşen bir savaş, muhtemelen iş hayatında çıkmakta olan bir çatışma ile ilgilidir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

8 Yorum

+3 oy
Hypnos Rüya Bilgesi (157k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyada savaş görmek:
Rüyada savaş en genel anlamı itibariyle çatışmaların, fikir ayrılıklarının ve ortaklığın bozulmasına delalettir. Savaş genellikle farklı yönlerde ilerlemek isteyen ortak ya da kişilerin bir noktada buluşmasını temsil eder. Bu yüzden bazen bireysel farklılıklardan dolayı anlaşamamak dolayısıyla hayattaki ilerleyişin durması bazen de çatışmalara delalettir. Kaderde ilerleyişin devam etmesi sadece biri ya da birileriyle anlaşmak ve ortak bir çözüm bulmaya bağlıdır.Rüyada savaş aynı zamanda güçlünün güçsüzü etkisiz hale getirmesi ya da bir kişinin diğerine güç göstergesi yapmasıyla ilgilidir. Bir savaşta bir yenen olduğu gibi bir de yenilen vardır. Bu rüyayı daha iyi yorumlamak isteyen kişi savaşın gidişatına bakmalıdır. Rüya sahibi güçlü tarafta mı? Birilerini esir alıyor mu? Ya da kendisi esir mi alınıyor? Rüya sahibinin silahını ya da bulunduğu kaleyi fetheden biri mi var? Eğer rüya sahibi güçsüz ve kayıp veren biri ise gerçek hayatta da bir koltuk kavgası ya da ego yarışında kaybeden taraf olacaktır. Rüyasında koruduğu toprağı ya da kaleyi kaybeden kişi iş hayatında bir koltuğu ya da aşk hayatında bir partneri başkasına kaptırır. Esir alınıyor ise yine buna benzer bir durumu yaşar.Rüyada savaş bazen gruplaşma ve kendini bir grubun parçası görmekle alakalıdır. Bu rüyayı gören kişi aslında “kendi ülkem” olarak içinde bulunduğu grubu, “düşman ülke” olarak da rekabet ettiği grubu algılamaktadır. Bu rüyanın en güzel yorumunu yine kişi kendini hangi gruba dahil ve hangi grubun karşısında gördüğünü anlayarak yapmalıdır.

Bu rüyanın size getirebileceği mesajlar:

Kaos

Çekişme

Çatışma

Rekabet

Savaş

Kavga

Gürültü

Düşman

Rakip

Saldırı

İt dalaşı

Boşanma

Uyuşmazlık

Laf dalaşı

Fikir ayrılıkları

Koltuk kavgası

Ortaklığın bozulması

Tansiyonun yükselmesi
+3 oy
Hypnos Rüya Bilgesi (157k puan)  
Rüyada savaş uzlaşma yolunun artık mümkün olmadığı ve bir tarafın diğer taraftan bir şeyi zorla almaya çalışması durumunda da görülür. Bu rüyayı gören kişi için bir şeyler tehlike altındadır ve kişi sahip olduklarını koruma hissine kapılır. Rüyada kendini asker ve ülkesini savunurken gören kişi belki de iş hayatında bir koltuğu başkasına kaptırma korkusu yaşamaktadır. Ya da aşk hayatında sevdiği partnere başka biri göz dikmiş ve onu engellemeye çalışmaktadır. Bu rüyayı gören rüyanın gidişatına ve yaşadığı hayata göre yorumlamalıdır.

 

Rüyada savaş tam anlamıyla rekabet ortamında yaşanacakların artmasına delalettir. Bu rüyayı gören için bir şeye rağbet çok kadar fazladır fakat o sadece bir kişinin ya da bir grup insanın eline geçecektir. Bu rekabet bazen iş ortamında ya da aşk hayatında olabilir. Kaderde ilerleyiş tam anlamıyla durma noktasına gelmiştir ve savaşta galip olan istediğini alan taraftır.
+3 oy
Hypnos Rüya Bilgesi (157k puan)  
Rüyada savaşmak:
Rüyada savaşmak mücadele, zorluk ya da fikir ayrılıklarına delalettir. Savaşan kişi biri ya da birileriyle tüm uzlaşma imkanlarının sona erdiğini anlamış ve bir şeyi zorla ya da güç kullanarak alma yoluna gitmektedir. Ya da bunun tam tersine rüya sahibinin tanıdığı birileri ondan bir şeyi anlaşarak ya da uzlaşarak değil zorla ve zorbalıkla almaya çalışmaktadır. Rüyada savaşan kişi gücünü kanıtlamak zorunda kalan kişidir.

 

Rüyada savaşmak bazıları için ortaklığın bozulmasında yaşanacak zorluklar ya da boşanma davasının zorluklarıyla uğraşmaya delalet eder. Bu rüyayı gören kişi  ya biriyle ya da birileriyle yol ayrımına gelmiş ve o kişiden mümkün olduğu kadar şeyi korumaktadır ya da iki taraflı bir mücadelede her iki taraf da artı uzlaşma yerine birbirine zarar verme çabası içine girmiştir. Rüyada savaşta yaralanıp kan kaybettiğini gören kişi büyük bir ihtimalle para kaybeder ya da zarar görür.
+3 oy
Hypnos Rüya Bilgesi (157k puan)  
Rüyada Türkiye ile başka bir ülke arasında savaş olduğunu görmek:
Bu rüya tamamen bir gruplaşma rüyasıdır. Rüya sahibi “kendi ülkem” ya da “asker arkadaşlarım” olarak aslında kendi mensubu olduğu grubu algılamaktadır. Bu durumda “düşman askerleri” olan grup da diğer gruptur. Rüyada savaş bazen bu gruplaşmada iki grubun birbirine hamle yapmasıyla alakalıdır. Rüyasında savaşa giden aslında bir grup insanla beraber bir mücadeleye ya da rekabete girer ve karşı gruba karşı başarılı olmaya çalışır. Bu gruplar bazen kişinin çalıştığı şirketin diğer şirketlere karşı mücadelesi ya da çalıştığı şirket içindeki bir grubun diğer gruba mücadelesini temsil eder.
+3 oy
Hypnos Rüya Bilgesi (157k puan)  
Rüyada savaşta şehit olmak – savaşta ölmek :
Rüyada savaşta şehit olduğunu gören kişi bir mücadele uğruna çok fazla şeyden vazgeçmek zorunda kalır. Bu rüyayı gören kişi bir yolun sonuna gelmiştir fakat kendisi için daha hayırlı bir sayfa açılır. Rüya sahibi bir şeyi yenilgi ya da bitiş olarak algılamaktadır fakat kaybettiği şeyin yerine çok daha iyi bir şeyle ödüllendirilecektir. Bu rüya bir şeyin elimizden zorla ya da zorbalıkla alındığı zamanlarda görülür.
+3 oy
Hypnos Rüya Bilgesi (157k puan)  
Rüyada savaşta yenik düşmek:
Bu rüya grup ya da gruplaşmayla ilgili bir rüyadır. Savaşta yenik düştüğü kişinin içinde bulunduğu grup bir mücadeleyi kaybeder ve yolun sonuna gelir. Rüyada kişinin “benim ülkem” olarak algıladığı bazen gerçek hayatta çalıştığı şirket ya da dahil olduğu bir grubun simgesidir. “Düşman askerleri” ise diğer grubun elemanlarıdır. Savaşta düşman askerlerine yenik düştüğünü gören kişi karşı gruba bir başarıyı kaptırır.
+3 oy
Hypnos Rüya Bilgesi (157k puan)  
Rüyada savaşta esir düşmek:
Rüyada esir düşmek gerçek hayatta özgürlüğü kaybetmek ya da bir başarıyı başkasına kaptırmakla alakalıdır. Bazen bu rüyanın anlamı bir düşmana ya da rakibe çok büyük bir koz vermek ya da gol yemektir. Rüyada esir alınan kişinin düşmanı ya da rakibi kendisine öyle bir hamle yapar ki rüya sahibinin atacağı hiçbir hamle onu bu mücadelede galip kılmayacaktır. İpler tamamen düşmanın eline geçmiştir.
+3 oy
Hypnos Rüya Bilgesi (157k puan)  
Rüyada savaşta yaralandığını görmek:
Savaşta yaralandığını gören kişi bir rakip ya da düşmandan gelecek bir hamleden dolayı zarar görür. Savaşta yaralanıp kendisinden oluk oluk kan aktığını gören kişi bir mücadele sonrasında büyük paralar ödemek zorunda kalabilir. Süregelen bir tazminat davası olan bir kişi bunu rüyasında görürse çok büyük para kayıplarıyla karşılaşabilir. Savaşta yaralanan kişi aynı zamanda düşman ya da rakiplerine karşı güçsüz duruma düşer ya da onların eline vermemesi gereken bir koz verir.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 60 okuma
POYRAZ50 13 Ekim 2019 Rüya kategorisinde POYRAZ50 Rüya Bilgesi (166k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 81 okuma
Mehmet33 11 Ekim 2020 İstihare kategorisinde Mehmet33 Rüyakar (2.4k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 60 okuma
+2 oy
49 yorum 388 okuma
mustafaharputi 8 Mayıs 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)   yazdı
+6 oy
11 yorum 260 okuma
+13 oy
181 yorum 2.7k okuma
mustafaharputi 2 Kasım 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 30 okuma
Fearless 23 Şubat Rüya kategorisinde Fearless Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 42 okuma
30 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde misafir   21 94 252 yazdı
+7 oy
3 yorum 110 okuma
MelikeQa 10 Ocak 2020 Rüya kategorisinde MelikeQa Karabasan (222 puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 76 okuma
10 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde misafir   21 94 252 yazdı
+5 oy
2 yorum 57 okuma
5 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Dilara D.   yazdı
+4 oy
2 yorum 93 okuma
11 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Melisa   1 2 yazdı
+3 oy
1 yorum 41 okuma
16 Nisan 2019 Rüya kategorisinde misafir   21 94 252 yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.2k rüya

157k yorum

18.2k düş-ünce

6.3k üye

403 Aktif
1 Üye ve 402 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 2713
Dün : 23727
Toplam : 25936641
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Karga Karga - 57 e
  2. Üstat_Simuy_Alaca Üstat_Simuy_Alaca - 39 e
  3. sokcu sokcu - 36 e
  4. Tellitoka Tellitoka - 26 e
  5. Moonlightbae Moonlightbae - 22 e
  6. Hypnos Hypnos - 21 e
  7. Mine Kızılaslan Mine Kızılaslan - 19 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...