Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
52 okuma
north Rüya kategorisinde Rüyakar (4.5k puan)  
En son gördüğüm iki rüyadan çok etkilendim.
1.Evdeyim ve yemek yapıyoruz.Elimde bir patates var ve onu soyuyorum. Bazı yerleri biraz kötü olmuş. O kısımları iyice temizliyorum. Yanımda biri var ama  görmüyorum.  Arkamda galiba . O da biseyler yapıyor. Bana tezgahtaki etten biraz kesmemi söylüyor. Elime bir bıçak alıyorum. Şef bıçaklarına benziyor.  Sapı kahverengi ,metal kısmın üzerinde spirale benzer şekiller var. Tezgaha yöneliyorum. Bir örtü görüyorum. Bu mu diyorum. O da, evet diyor. Örtüyü kaldırıyorum.  Eti görüyorum ama,  et, insan bacağı şekilde. Ayakları kesilmis, sadece bacaklarını görüyorum .(  Erkek bacağına benziyor. Biraz kalın. Her iki bacakta var.) Bunun et olduğuna emin misin? Bu pek ete benzemiyor diyorum. Evet o, kes diyor. Eti, yani sağ bacağı kesmeye başlıyorum kolay kesiliyor ama biraz kötü oluyorum. Midem bulanıyor.  Sonrasinda kafamı çevirip  bakmadan kesip veriyorum. Nedendir bilinmez (tam hatirlamiyorum)baska bir et daha var ondan da biraz kes diyor. Yine tezgah ,yine baska bir örtü ve kaldırıyorum. Bu seferde göbekten kesilmiş bi insan. kollar ve baş yok. Sanki bacakların devamı. Ikiye bölünmüş bi insan. Bir önceki kadar kötü olmasamda yine hoşlanmayarak ve  cok bakmayarak onu da kesip verdim. Sonrasinda da uyandim.

2. Annemle toprak bir yolda yürüyoruz. Arazi gibi bir yer çeşitli otlar var onun dışında pek birşey yok. Yol hafif ıslak sanki yağmur sonrası gibi. Bazı yerler çamur ama basmadan ilerliyoruz. bir virajı geçtikten sonra annem yol kenarinda fesleğen görüyor ve toplamaya başlıyor. sonrasında fazla topladığını farkediyor ve  yapraklarından kopararak ,toprağa tekrar ekiyor. O sırada karşımiza kocaman bir ağaç çıkıyor . Gövdesi çok büyük , kökleri  çok geniş bir alana yayılmış sanki yaşlı ağaçlara benziyor.  Heybetli bir görüntüsü var. (Daha önce hiç bu kadar büyük bir ağaç görmemiştim.)  Ağaçtan çok etkileniyorum. Inceliyorum. Gövdenin ortasında küçük bir açıklık var sanki biraz budanmış gibi.  Boyu cok uzun yesil yapraklarini görüyorum.  O sirada bir adam geliyor. Yol soruyuyor.  Tarif ediyoruz ama adam bu yolu kullanamayız orası kapalı . asker mi polis mi bisey var siz de geçemezsiniz diyor. tek yol bu ağaca tırmanarak duvardan atlamak. (Duvarı görmedim). Ağacın iki dalı birbirine çok yakın küçücük bir boşluk var elimi o araya koyuyorum.  Nasıl tırmanacağız burdan çok zor diye düşünüyorum ve malesef uyaniyorum.
Sonbahar Rüya Bilgesi (299k puan)  
Tabikide olur .başarılar şimdiden

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+4 oy
Karga Rüya Bilgesi (889k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Gerçekten ilginç rüyalar. İlkini yorumlayayım.
Patates gibi bir şeyle uğraşıyorsun baştan, bu küçük ama sıkıcı bir iş ve pürüzler çıkıyor devamlı. Muhtemelen gerçek hayatta yaptığın basit ama sıkıcı bir işin karşılığına geliyor. Yanındaki birisi bu sıkıcı tempodan kurtulup erkeklerle veya nasıl desem ilişkilerle ilgilenmeni istiyor. ama bu durum da sana biraz korkutucu ve tiksindirici gelen bir durum yaşıyorsun. Bu ilişki içinde olduğun veya nasıl desem flörtleştiğin birini de temsil ediyor olabilir. Bir şeyler hoşuna gitmiyor bu durumda. Belki cinsel konular özellikle. Ama sen yine de çevrene ispatlamak için hoşuna gitmese de bazı şeylere katlanıyorsun gibi görünüyor.
north Rüyakar (4.5k puan)  
ilişkiler konusunda çok  haklisin. Bu açıdan düşünmemiştim. Çok tesekkur ederim.

İlgili rüyalar

+8 oy
2 yorum 2.1k okuma
Arşiv 30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Uzman Yorumcu (26.5k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 71 okuma
Linauluagac 9 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Linauluagac Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 60 okuma
Rameke 9 Mart 2020 Rüya kategorisinde Rameke Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 130 okuma
rothil 15 Haziran 2016 Bilgi kategorisinde rothil Rüyakar (4.5k puan)   yazdı
+8 oy
130 yorum 2.6k okuma
mustafaharputi 19 Kasım 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.3m puan)   yazdı
+11 oy
1 yorum 22 okuma
+9 oy
1 yorum 39 okuma
Aşkın 23 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Aşkın Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 49 okuma
Ela 30 Mart 2020 Rüya kategorisinde Ela Rüyakar (4.2k puan)   yazdı
+3 oy
15 yorum 155 okuma
mustafaharputi 22 Kasım 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.3m puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 60 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (56.7k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 52 okuma
vetre 11 Ocak Rüya kategorisinde vetre Rüya Bilgesi (532k puan)   yazdı
+4 oy
10 yorum 110 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...