Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+35 oy
194 okuma
Mirac Rüya kategorisinde Rüya Ustası (57.2k puan)  
Annem ve kardeşim beni rüyasında aynı gün içerisinde görmüşler. Isın tuhafı ben de kendimi görmüştüm o gün.
Kardeşim beni bir yolda bir yani yemyeşil olan bir yer askeri yeşil bir mont giydiğini ve güneşin altında terleyerek gidip geldiğimi görmüş
Mine Kızılaslan Rüya Tabircisi (6.9k puan)  
Değişik bir rüya

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+28 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)  
düzenledi
 
En İyi Yorum
burada zor bir dönemin olabilir gidip gelmek yabir konuda karasız olduğunu yada bir konuda düşünüp içinden çıkış aradığını gösterir. yani senin ailene yansıman böyle olabilir.
+27 oy
Karis Rüya Kurucu (98.8k puan)  
Merhaba :)
Öncelikle hayr olsun.
Diğer paylastiginiz rüyaları da inceledim. Bilincaltiniz çok hareketli ,ilginç ve imgesel rüyalar olduğunu düşünüyorum birçoğunun. Olumsuz enerji aldığım rüyaları yorumlamam. Uyandiginizda sizi tedirgin eden rüyaları dillendirmeyelim.

Annenizle ve kardesinizle duygusal baginizin güçlü olduğunu ve zaman zaman bilinç paylaşımında bulundugunuzu düşünüyorum. Aynı saatler ve benzer rüyalar. Sanırım sizin bir konuda adım atmanız gerekiyor ve çekiniyor sürekli erteliyorsunuz. İç dünyanızda bir şeyle mucadele içindesiniz. Acabalarla savasiyorsunuz. Ruyaniza yeşil rengin hakim olması size bir mesaj üç kişinin benzer rüyalar görmesi de bu yüzden,annenizle kardesiniz elçi durumunda. Bu cekindiginiz konuda sizi cesaretlendirmek için gösterildi bu rüyalar onlara.
Aklınızdaki her neyse yapmanız adım atmanız için tam zamanı,bu bir adak olabilir,hayır işi olabilir,gönül işi olabilir,biri sizden bir cevap bekliyor olabilir.
Bismillah diyin ve adım atın. Kardesinizin sizi gördüğü volta attığınız yeşil alan arafta kaldiginiz bilincaltiniz,iç dünyanız bana göre. Yeşil asker montu da bana gardinizi aldiginizi ,tedirgin oldugunuzu,bir nevi savaş içinde olduğunuzu düşündürüyor. İhtiyaç duyduğunuz güç icinizde.
Umarım güzel haberlerinizi alırız ,görüşmek üzere
Mirac Rüya Ustası (57.2k puan)  
Teşekkür ederim:)
Karis Rüya Kurucu (98.8k puan)  
Rica ederim :)

İlgili rüyalar

+31 oy
8 yorum 296 okuma
+22 oy
2 yorum 193 okuma
+23 oy
1 yorum 218 okuma
+22 oy
3 yorum 244 okuma
+6 oy
2 yorum 77 okuma
+12 oy
4 yorum 191 okuma
+41 oy
10 yorum 376 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.3k düş-ünce

7.8k üye

223 Aktif
1 Üye ve 222 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 15950
Dün : 20284
Toplam : 38566170
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...