Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
256 okuma
Rüya Tabircisi Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (124k puan)  
düzenledi
Rüyada Ceviz tabiri, yorumu rüya yorumu, rüya tabiri, islami rüya yorumu, dini tabirler, güncel rüya yorumları aşağıda yorumlarda verilmiştir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+4 oy
Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (124k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Güçlük ve zahmetle kazanılmış olan malın semeresine; Ceviz ağacı görmek huysuz ve asabi bir kimseye, Bu ağaca çıkmak böyle biriyle dost olmaya, Ceviz ağacının yaprakları böyle bir adamdan mal elde etmeye delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Çerez.)Rüyada ceviz yemek maddi kazanç belirtisidir. Ceviz toplamak mutlu bir aile yaşantısına işaret eder. Rüyada ceviz yemek para kazanmak demektir. Ceviz toplamak aile yaşantınızın mutlu olmasının belirtisidir. Çürük ceviz birisinin sizi kandırılacağını belirtir. Ceviz ağacı: kötü ve açgözlü bir adamla karşılaşacağınıza yorulur. Ceviz ağacından düşmek ise başınız belaya girecek ancak kurtulacaksınız anlamına gelir.Ceviz koparmak mecburi bir seyahat nedeniyle sevdikleriniz ayrı kalacağınız anlamındadır. Kurumuş ceviz ağacı para durumunuzun bozulacağını işaret eder. Ceviz ağacı yıkılırsa yakınlardan boyu uzun birisinin ölümünü haber verir. Rüyada ceviz ağacının meyvelerini koparan kimsenin sağlık sorunları hallolur. Ağaçtan ceviz koparmak, para almak anlamına da gelir.Rüyada ceviz görmek zorlukla edinilen mal ve esya delalet eder. Rüyada elinde cevizler olup bunlarla hisirti çikardigini görmek düsmanliga; cevizin çürük çiktigini görmek, haram mala; kendisinin bir çok cevizi oldugunu görmek, bir kisi ile davali olacagina delalet eder. Rüyada bir agaçtan ceviz topladigini görmek, bir mirasa konacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada ceviz, maldir. Cevizlerin birbirlerine sürtülmesinden dolayi isitilen ses. düsmanlik ve siddettir. Rüyada görülen ceviz agaci, cimri, ugursuz, artan mala sahip bir kimsedir. Ceviz agaci üzerinde oldugunu gören kimse, yukarida vasfolundugu gibi kaba bir kimseye güvenir. Eger agaçtan indigini görse, güvendigi o kimse ile aralarinda olan isi tamamlanmaz. Ceviz agacindan düsüp öldügünü gören kimse, öldürülür, ölmez ise kurtulur. Agaçtan düsüp el veya ayaginin kinidigini gören bir belaya girer, fakat sonra bundan kurtulur. Ceviz agacini kökünden çikardigini gören, bir insani öldürür. Ceviz, güçlük ve zahmetle kazanilan bir malin meyvesidir. Bir bostanda ceviz toplayip biriktirdigini gören kimseye bir kadin tarafindan mal gelir. Eger gördügü cevizin kabugu soyulmussa, kendisine kifayet edecek derecede riziklanir. Cevizin kabugunu yedigini gören kimse cimri bir adami çekistirir. Cevizle oynadigini gören kimse haram mal kazanmakla mesgul olur. Ceviz, salih kimseler, kardeslerle, bedenin sihhati ve uzun yolculukla da tabir edilir. Rüyayi gören kadin ise, uzun ömürlü olmasina isarettir. Kinimis ceviz, zahmet ve mesakkatsiz elde edilen maldir. Hindistan cevizi, kahin ve falci sözüne isarettir. Hindistan cevizinden yedigini görenin sözü tasdik edilir. Hindistan cevizi iltihap ve yaniga da isarettir.Rüyada ceviz görmek; gömülü bir servete, ceviz ağacı; kötü bir adama, ceviz yemek; önemli bir hastalığa tutulmaya, ceviz toplamak; yanlış bir hareketinizle birilerinin kavgasına sebep olacağınıza, ceviz ağacının kuruduğunu görmek; sıkıntıya düşmeye işarettir.

CEVİZ

Allame Meclisî: Ceviz veya badem görmek; husumete düşeceğinize ve zarar göreceğinize işarettir.
+7 oy
 
Rüyamda deprem oluyodu okulda telefonla hırkamı unutuyodum. Eve gelmeden önce unuttuğum aklıma geldi sonra eve geldiğimde masanın üstünde telefonla hırkamı gördüm telefonu aldım annemi aradım ve ayak sesleri geliyodu diğer  odadan hızlı hızlı biri geliyodu sonra birden önümde görüyodum . Bembeyaz giyinmişti 15-16 yaşlarında biriydi. Bana bakarak sırıtıyodu sonra bağırmak istedim ama sesim çıkmadı sonrada sıçrayarak uyandım

İlgili rüyalar

+4 oy
3 yorum 69 okuma
5x 15 Ekim 2021 Tabir kategorisinde 5x Karabasan (98 puan)   yazdı
+5 oy
25 yorum 229 okuma
Sonbahar 14 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde Sonbahar Rüya Bilgesi (318k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 51 okuma
6 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Serap   yazdı
+3 oy
1 yorum 51 okuma
Ali kemal 30 Mayıs 2021 Rüya kategorisinde Ali kemal Karabasan (591 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 77 okuma
Yagmur2012 6 Ocak 2021 Rüya kategorisinde Yagmur2012 Karabasan (397 puan)   yazdı
+11 oy
3 yorum 96 okuma
+4 oy
1 yorum 59 okuma
Zeynel45 7 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüya Tabircisi (7.2k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 62 okuma
Eminek 23 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Eminek Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 61 okuma
n.coli 4 Nisan 2020 Rüya kategorisinde n.coli Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 87 okuma
15 Haziran 2019 Rüya kategorisinde misafir   37 122 271 yazdı
+4 oy
2 yorum 85 okuma
12 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Soner   yazdı
+2 oy
3 yorum 48 okuma
Eslemm 8 Eylül 2021 Rüya kategorisinde Eslemm Karabasan (582 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 50 okuma
vetre 28 Ekim 2020 Rüya kategorisinde vetre Rüya Bilgesi (542k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.4k rüya

161k yorum

20.3k düş-ünce

7.2k üye

440 Aktif
0 Üye ve 440 misafir
Bugün : 2237
Dün : 28259
Toplam : 32507170
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...