Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
68 okuma
Eylülmls Rüya kategorisinde Karabasan (595 puan)  
Rüyada Bi yerdeydik eski erkek arkadaşımla sevgilisini gördüm önce karşımdaydo sevgilisi geldi çadıra geçtiler bende aldım elime kağıt kalem hep çok üzgünüm çünkü kızı sevdiğini görüyorum kağıda ona olan hisslerimi yazıyorum sonra yine geldi karşıma oturdu biri geldi bana dedi ki yazdığın şeyi bana ver asıcam çok güzel yazmışsın hayır dedim o  zaman  fotoğrafını çekeyim dedi sonra eski erkek arkadaşım sevgilisine yazmıştır dedi ve kağıtta kime yazdığımı bulmaya çalışıyordu biraz okudu galiba ve kız arkadaşıyla el ele gitti daha sonra ne oldu bilmiyorum kendimi onun yanında buldum ve beni sevdiğini gözlerinden görebiliyordum ama bende seviyordum sevgilisi var diye kendimi geri çekiyordum ayrıldılar mı diye düşündüm sonra eve gidecektik ağaçların içinde yeşil üç dört tane canlı ama konuşabilen birşeyler gördüm küçük bir beşiktelerdi çok tatlı dedim  birazda korkunç görünüyordu sivri dilli fln konuşmaya gidiyordum  duvar vardı arada eski erkek arkadaşım geçeme yardımcı oldu yerde sarı papatyalar vardı onları ezmeden yanına gittim sonra eski erkek arkadaşımı  çağırdı ve ona dedi ki sevgilin mi çok güzel kızmış bende dinledim iki kişi arasındasın ama bunu seç gibisinden birşey dedi oda bana gülümseyerek baktı daha sonra gidelim bu ağaçların altında tüneller var ve şu ağaçlara dokunma büyülü dedi tam gidecektim tuhaf iki insan geldi bizde saklanmaya çalıştık gitmelerini bekledim eski erkek arkadaşım çok şaşırmıştı yüzleri tuhafmıış o sırada ailem beni arıyor tam gidecekken bir yaşlı nene gördüm birşey taşıyordu çok masum duruyordu ben onun üç harfli olduğunu gözlerinden anladm simsiyahtı eski erkek arkadaşım git git dedi dur o üç harfli diyeecktm birşey okudu ve bizi bayıltmaya çalıştı bende içimden hep dua okuyordum farkettin okuduğumu o sırada eski erkek arkadaşımı da yerden sürükleyerek  kaçmaya çalışıyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+3 oy
Karga Rüya Bilgesi (894k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Bu tür rüyalar bir çok şeyin işaretçisi olabilir gerçekten. Öncelikle neden ayrıldığınızı kendine sorgulaman gerekiyor, işin içine büyü de karışmış olabilir çünkü. Veya senin enerjin fazla olduğu için dediğin gibi üç harfliler (ben onlara organik olmayan varlık veya enerji varlığı diyorum) de bulaşmış olabilir. Rüyanın her anını değil de genel olarak duygularını inceleyecek olursak, sevgi, özlem, kıskanma, koruma gibi durumlar var. Bunların bir kısmı bilinçaltı, eski sevgiliye özlemden ve sorgulamaktan kaynaklanıyor. Ama rüyada bilinçaltından fazlası var.
+2 oy
Eylülmls Karabasan (595 puan)  
Eklemek istediğim birşey daha var yaşlı nene kılığında gördüğüm üç harfli ise tanıdığım ama vefat etmiş uzaktan bir akrabaydı
0 oy
Eylülmls Karabasan (595 puan)  
İşte o bilinçaltı dışında olan şeyler ne onları merak ediyorum yani sizi çağrıştıran birşey var mı

İlgili rüyalar

+18 oy
4 yorum 99 okuma
+6 oy
1 yorum 51 okuma
Esraerdgn 22 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Esraerdgn Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 54 okuma
shinsegii 15 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde shinsegii Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 87 okuma
+5 oy
1 yorum 51 okuma
sel12 30 Nisan 2020 Rüya kategorisinde sel12 Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 47 okuma
+9 oy
1 yorum 119 okuma
15 Haziran 2019 Rüya kategorisinde misafir   21 110 258 yazdı
+3 oy
1 yorum 66 okuma
+9 oy
1 yorum 50 okuma
Ecin 22 Nisan 2020 Tabir kategorisinde Ecin Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 47 okuma
+17 oy
1 yorum 31 okuma
+10 oy
1 yorum 46 okuma
yavuzhan10 7 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde yavuzhan10 Karabasan (811 puan)   yazdı
+10 oy
2 yorum 60 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...